49 48 IF. P. de Jong, VOLK- Schipper. i Kass. J. Jonker. Schipper. E. de Mink, Commissaris. J. Oudij-k, Besteller. J. L. van A. Soet, T. Goedewaagen, Schipper. EN PAKSCHUIT OP AMSTERDAM. J. Speltenburg, Schipper en Beresteijn, Schipper. BEURTSCHIPPERS SCHR0EFST00MB00TDIENST PASSAGIERS, GOEDEREN en VEE, tusschen Gouda, Moordrecht, Ouderkerk, Capelle a/d IJssei en Rotterdam. Met de Schroefstoomboot „Stad Gouda.” SCHROEFSTOOMBOOT-DIENST tusschen Dordrecht, Gouda en Amsterdam, indirecte aansluiting voor het vervoer naar de Moerdijk. C. G. van der Garde, Kapitein. W. Lampc, Conducteur. J. M. van Aalst, Commissaris der Schroefbootdienst aan de aanlegplaats op de Veste te Gouda. SCHROEFSTOOMBOOT-DIEN ST Vertrckt des avonds r/2 ure '.cht-barges waargenomen. precies ten 772 ure De diensten worden door de nieuwe ijzeren nacht Prijzen der plaatsen. ROEF f 1.30. RUIM f 0J80. VOOR Des Zomers van Gouda: Dingsdag voormiddag ten 5 ure 30 minuten; Woens- ten 6naired(lag ure; Donderdag namiddag ten 1 ure; Zondag voormiddag Van Rotterdam: Maandag namiddag ten 1-2 ure; Dingsdag namiddag ten 3 ure; Donderdag voormiddag ten 6 ure; Vrijdag namiddag ten 2 ure. Alle dag gelegenheid op Delft en Schiedam, per Schroefstoomboot ,,Stad Gouda.*' En in Connexie op geheel Nederland. Diiitschland, Frankrijk, Bel gië, enz. per Schroefstoomboot „Stad Gouda." Nadere informatiën: te Rotterdam aan boord van den Ligter. Zuidblaak, bij de Beursbrug, alwaar de goederen dagelijks in ontvangst worden genomen; te Gouda bij A. W. MICHAELIS, Commissaris, ligplaats Westhaven. J. Pot, Schipper. Jae. Pot, L. Ouweneel, De Schroefstoomboot Dordrecht N" 1 tot N 6 vertrekt: Van Dordrecht, Zondag, Dingsdag en Donderdag des morgens ten 5 ure. Moerdijk, Zondag. Dingsdag en Vrijdag s Amsterdam, Zondag, Woensdag en Vrijdag 6 - 1 October tot 1 April het vertrek van Amsterdam één uur later. Prijzen der Plaatsen. Van Dordrecht naar Amsterdam, f 1,50. Van Amsterdam naar Dordrecht, f 1,50. Gouda. - 0,50. Gouda. - 1,— Tarief voor Goederen. Zware goederen f 0,23 p 100 kilo, ligte goederen f 0.33 p. 100 kilo. Maatgoe- deren de 100 o palm als 100 kilo zwaar goed. Kleine pakjes f 0,15 tot 0,23. Groote partijen bij overeenkomst. Zware en ligte goederen onder 50 kilo of maat- goederen onder 50 palm worden berekend tegen 100 Geen aanteckengeld La den en lossen voor rekening der Reederij De vrachtprijzen van Dordrecht naar Gouda en van Gouda naar Amsterdam worden berekend op ongeveer 7, en om gekeerd. Nadere inlichtingen te bekomen bjj J. M. van Aalst, op de Vest alhier. ’Gouda‘naar Amsterdam? ÏM van Gouda naar Rotterdam f 0,40. van de Eindhovensche Boot C. Staal. van Dordrecht en naar Dordrecht van den Andel, Bisschap, van Go verden en Groteboer, naar de Zaan Kapitein Verschuwen. Karsjes van en naar de Ouden Wetering. van en naar Helmond J. Staal. van de Zutphensche Boot J. Jonkers en Goris. van ’s Bosch Maas, Verschuwen, de Vree en van Zon. van Tiel, van Udem en den Hertog. van Nijmegen, Tack en Koopman. van Hoorn, Kaper. van Middelburg, J de Bruin en de Munnie. naar en van Zwolle, G J. Hollander en P. van Goor. naar en van het Nieuwrediep, D. J. de IVijn. van en naar Waalwijk, PVagemakers. De meeste zijn Vrachtbooten doch verschillend van Tarieven. den alle dagen des morgens ten 7 ure van Gouda en ten 2 ure van Rotterdam, in correspondentie met de nieuwe ijzeren nachtbarges op Amsterdam. Gedurende de maanden December en Januarij vaart de Stoomboot des Zon dags niet. NB. Van 1 Mei tot 1 September op de Zondagen des morgens ten G'/z ure van Gouda en des middags ten 3 ure van Rotterdam. Nadere inlichtingen te bekomen bij Prijzen «Ier Plaatsen. Paviljoen f 1 20. Kajuit f 0.G0. Ruim f 0,40. tusschen Amsterdam en Botterdam, vice versa. De schroefstoomboot Castor en Pollux. Kapt. I. F Koopman, voor passagiers pd 2’OPrlprPD vertrekt iIpq zomerse Van Amsterdam, Maandag. Woensdag en Vrijdag des morgens ten 8 ure, van Gouda, ten 1 ure 30 minuten, aankomst te Rotterdam ten 3 ure 30 minuten. Van Rotterdam Dingsdag, Donderdag en Zaturdag des morgens ten 8 ure, van Gouda ten 10 ure, aankomst te Amsterdam ten 3 ure 30 minuten. Des wihters van Amsterdam, Dingsdag en Vrijdag des morgens ten 7 ure, van Gouda ten 2 ure 30 minuten. Van Rotterdam des Woensdags en Zondags morgens ten 7 ure, van Gouda ten 11 ure. Prijzen der plaatsen. Van Amsterdam naar Gouda. Kajuit f 1.20. Vooronder f 1.00. Gouda naar Rotterdam - 0.50. 0 40. Verdere Stoomboot-Diensten. van Amsterdam naar Rotterdam en van Rotterdam naar Amster dam, naar Eindhoven van Dordrecht en van Dordrecht naar de Zaan, van Oudewetering naar Rotterdam en omgekeerd. van Amsterdam naar Rotterdam en omgekeerd naar Helmond, van Dordrecht naar Amsterdam, naar Zutphen. Jam en omgekeerd. 's Bosch en naar Js Bosch, Tiel, Nijmegen, Hoorn, Donderdag Nieuwediep, van Dordrecht’naar Amsterdam, van Rotterdam naar Amsterdam en omgekeerd. Vrijdag van Amsterdam naar Rotterdam en omgekeerd. naar Dordrecht, naar Zutphen. Zaturdag van Amsterdam naar Rotterdam en omgekeerd, van ’s Bosch naar Amsterdam en omgekeerd, van Amsterdam naar Waalwijk, van Rotterdam naar Zwolle. Kapiteins:van Amsterdam naar Rotterdam Weyhe en Hoofdman. Vracht van Zondag Maandag Dingsdag juururevui na.ui /aui&lüiuclui, ua. Woensdag van Amsterdam naar Rolterdai Middelburg, naar Dordrecht, naar Zwolle. Amsterdam en omgekeerd. naar Dordrecht, naar Zutphen.

Adresboeken Gouda | 1867 | | pagina 27