6 7 Gemeente-Bouwmeester. P. Janssen. Beambten. den Raad. Jh. Kwast. Concierge van het Raadhuis. A. J. Meurs. J. E. Agent van Inkwartiering. J. Droogleever Portwijn. Muziekmeester. Rooimeesters. |J. Brakel. Tolgaarder van de Haastrechtsche Brug. C. Prins. Pachter van het Schatgeld aan het Reeuwijksche Verlaat. C. Hoogerwaard. Sluiswachter van het Moordsehe Verlaat. C. Nieuwenhuizen. Gaarders van de invordering der Regten op het bevaren van den Turfsingel en de Gouwe. P. Ten Brummeler Andriesse.jP. Verschoor. M. M. Belonje. I L. Burgersdijk Boekhouder by de Fabricage. Concierge van het gebouw' Arti-Legi. J. van Leunen Pachter van de Haardasch en Vuilnis. J. Kloos en Co. te Rotterdam. Sluiswachter aan de IJsselhaven-Sluis, de donkere Sluis en die bjj het Amsterdanische veer. T. Sauerbeek. Marktmeester van de Bloem-. Groenten-, Aardappel-, Turf-, Hout-, en V'ischmarkt. T. Kruisheer. Cipier der Kantonnale Gevangenis. van Dongen Bolding. W. Kromhout, Kassier. P. H. Berlijn, Onder-Kassier. H. G. van Gent, Boekhouder. G. van Zutphen, Zilverpand-bewaarder. P. van der Klein, A. Kwinkelenberg, G Smit, Schrijver. Maria van der Merwe, Inbrengster. Beheerders over de Zandpaden en Trekvaarten. Burgemeester en Wethouders. Wollenpand-bewaarders. PLAATSELIJKE INSTELLINGEN EN BETREKKIN GEN VAN VERSCHILLENDEN AARD. Commissie belast met het ontwerpen van en het herzien der Plaatselijke Verordeningen, tegen wier overtre ding straf is bedreigd. Mr. A. A. van Bergen IJzendoorn, Burgemeester. Mr. J. L. A. de Grave, Wethouder. W. J. Fortuijn Droogleever, Lid van J. Reuttinger, Lid van den Raad. Mr. P. P. P. Kist, Lid van den Raad. Commissie van Fabricage. Mr. A. A. van Bergen IJzendoorn, Burgemeester. Mr. J. L. A. de Grave, Wethouder. T. P. Viruly, Wethouder. G. Prince en D. W. Westerbaan, Leden van den Raad. L. Burgersdijk. C. J. van der Grijp. Commissie van Administratie over de Rank van Leening. Mr. A. A van Bergen IJzendoorn, Voorzitter. A. K. Kemper, Secretaris. G. Prince.

Adresboeken Gouda | 1871 | | pagina 7