41 40 Agent zeeschaden de Jong C°. te in as beurs bursting G. C. van der Want, Agent der Maatschappij van Algemeene Assurantie tegen gevaren van brand en los barsting van gas, gevestigd te Brussel, Bruidstraat n° 24. van Algemeene Assurantiën op het leven, te Brussel, Bruidstraat n° 24. D. J. van Vreumingen DJz., Agent der Maagdenbur ger Brandwaarborg-Maatsehappij W. Wernink, Agent der Brandwaarborg-Maatsehappij sHolland,” te Dordrecht. J. Baartman Jr., Agent der Nederlandsche Verzeke- ringbank, te Amerongen. Agent der Brandwaarborg- Maatsehappij voor alle gebouwen en roerende goederen, te Amsterdam, onder directie van A. Kalff. P. G. Maas Jr., Agent der algemeene Friessche Le vensverzekering Maatschappij te Leeuwarden, onder di rectie van J. Oosterhoff, Wzn. F. N. Maas Jr., Agent der Assurantie-Compagnie op gericht in den jare 1771, thans onder directie van de heeren H. G. van der Vies J. M. van Bosse, te Am sterdam. A. H. van Dillen, Agent der Nederlandsche Spiegel glas-Verzekering-Maatschappij, te Rotterdam. 4-. Nortier, Agent der Glasverzekering-Maatschappij „Prudentia,” te Amsterdam. P. de Boer, Agent der Spiegelglas-Verzekering-Maat schappij „Fortuna, onder directie van A. Pleysier, te Amsterdam. P. W. M. de Jong, Agent der Algemeene Levensver zekering, te Amsterdam. N. van Buuren, Agent der Nederlandsche onderlinge Brandwaarborg-Maatsehappij helen, koopmanschappen, winkelgoederen, enz.; en surantiën tegen rivier en zeeschadenvolgens conditiën te Amsterdam. W. J. Fortuijn Droogleever, Correspondent der al’ gemeene Brandwaarborg-Maatsehappij, te Rotterdam. Correspondent der Hollandsche Sociëteit van Levensver zekeringen, opgericht in den jare 1807 te Amsterdam. H. P. N. Koemans, Correspondent van de Algemeene Brandwaarborg-Maatsehappij te Utrecht, voor gebouwen en onroerende goederendirectie van Johan Caspar Schuurman Mr. P. P P. Kist, Jan Prince C°.Corresponden ten der onderlinge (en tegen vaste premie) Brandwaar borg-Maatsehappij, onder directie van Amsterdam. D. C. Samsom, Hoofd-Agent der Brandwaarborg-Maat- schappij te Zutphen, voor alle roerende en onroerende goederen en bouwmanswoningen, vee, hooi, enz. Agent der commanditaire Vennootschap ter verzekering tegen alle schade bij het transport te land en te water, te Zutphen. A. Smits, Agent der Nederlandsche Maatschappij van Brandverzekering, te Tiel Hoofd-Agent der Neder landsche Algemeene Verzekering-Maatschappij, tegen zee-, rivier- en hagelschade, te Tiel. A. J. B. van der Does firma van der Does C Agent der Brandwaarborgmaatschappij „Imperial” te Lon den. Hoofd-directie voor Nederland, de heeren Megen Verweij, te ’s Gravenhage. B. H. van de Werve, Agent van de Assurantie-Maat- schappij tegen Brandschade, te Zutphen, voor gebouwen en roerende goederen. B. H. van de Werve L. Slotemaker Pz., Agen ten'der Levens-Verzekering de Vennootschap „Nederland” te, Amsterdam.

Adresboeken Gouda | 1873 | | pagina 23