7 W. Prince. T. Sauerbeek. H. Sluiter. P. ten Brummeler Andriesse. M. Belonje. G. Prince. H. G. van Gent, Boekhouder. PLAATSELIJKE INSTELLINGEN EN BETREK KINGEN VAN VERSCHILLENDEN AARD. 6 J. P. J. Vernes. W. K. van Zutphen. Gemeente-Bouw meester. Aanplakker. A. Pannevis. A. Hornes. P. Jansen. Omroepers. I Agent van Inkwartiering. J. Droogleever Fortuijn. Muziekmeester. Sluiswachter aan de IJsselhaven-Siuis. de donkere Sluis en die bij bet Amsterdamsche veer. Tolgaarder van de Haastrechtsche Brug. L. Burgersdijk. Boekhouder bij de Fabricage. Joh. W. Wensink. Concierge van het gebouw Arti-Legi. P. van Leunen. Cipier der Kantonnale Gevangenis. J. E. van Dongen Bolding. Klokkenist. Mr. A. A. J. A. Remy, Wethouder. T. P. Viruly, Wethouder. Wollenpand-bewaarders. Commissie van fabricage. van Bergen IJzendoorn, Burgemeester. Pachter van hel Schntgeld aan het Reeuwijksi-he Verlaat. C. Hoogerwaard. Sluiswachter van het Moordsche Verlaat. C. Nieuwenhuizen. Gaarders van de invordering der Regten op het bevaren van den Tnrfsingel en de Gouwe. D. W. Westerbaan, Lid van den Raad. G. Prince, Lid van den Raad. Rooimeesters. L. Burgersdijk. I J. Brakel. C. J. van der Grijp. Commissie van Administratie over de Bank van Leening. Mr. A. A. van Bergen IJzendoorn, Voorzitter. W. Post Drost, Secretaris. Beambten. W. Kromhout, Kassier. P. H. Berlijn, Onder-Kassier. G. van Zutphen, Zilverpand-bewaarder P. van der Klein, A. Kwinkelenberg, P. Boer, Schrijver. Maria van der Merwe, Inbrengster. Beheerders over de Zandpaden en Trekvaarten. Burgemeester en Wethouders. Commissie belast niet het ontwerpen van en het herzien der PiaafseLjjke Verordeningen, tegen wier overtre ding straf is bedreigd. Mr. A. A. van Bergen IJzendoorn, Burgemeester. W. J. Fortuijn Droogleever, Lid van den Raad. Mr. P. P. P. Kist, Lid van den Raad. Mr. H. J. Kranenburg, Lid van den. Raad.

Adresboeken Gouda | 1873 | | pagina 6