VOLKS- en PAKSCHUITEN. J. L van Berestijn, Schipper. E. de Mink, Commissaris. 60 61 uur, 's namid- Zondau; Maandag Dinsdag Woensdag Vrjjdag Zaterdag I Jac Pot, Schipper. I F. P de Jong, en Commissaris. BEURTSCHIPPERS SCHROEFSTOOMBOOTDIENST. tusschen Gouda, Moordrecht, Ouderkerk. Capelle a/d l.lssel en Rotterdam. Met de Schroefstoomboot »STAD GOUDA.” Van Gouda: Dinsdag voormiddag ten S ure 30 minuten; Donderdag namiddag ten 1 ure: Zondag voormiddag ten t> ure. Van Rotterdam: Maandag middag ten 12 ure; Woensdag voormiddag ten fi ure; Vrijdag namiddag ten 2 ure. Alle dagen gelegenheid op Delft en Schiedam, en in connexie op ge heel Nederland, Duitschland, Frankrijk, België, enz. Nadere informatlën: teRotterdam aan boord van den Ligter, wijn haven bij de Duivelsbrug, alwaar de goederen dagelijks in ontvangst LEMMEBSCHE NACHTBOOTDIENST. langs Amsterdam met correspondentie op Groningen. Vertrekt van de Lemmer op Donderdag, van Rotterdam op Zondag, en op onbepaalde uren. SCHROEFSTOOMBOOT-DIENST. tusschen Dordrecht, Gouda, en Amsterdam, in directe aansluiting voor het vervoer naar de Moerdijk. De schroefstoomboot Dordrecht N-. 1, 3 en 4 vertrekt: morgens ■worden genomen: te Gouda bij A. W. Michaëlis, Commissaris Lig plaats Westhaven. J. Pot, Schipper. L. Ouweneel, A. W. Michaëlis, Besteller LEIDSCHE STOOMBOOTDIENST. Volharding N" 1, 2, 3 en i. Van Leiden naar Gouda: Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag en Zaterdag ’s morgens 7.30, 's namiddags 2 ure. Van Gouda naar Leiden: Maandag. Dinsdag. Woensdag en Donderdag ’s morgens 7 30, 's namiddags 2 ure; Vrijdag 's morgens 5 uur, 's namid dags i ure; Zaterdag 'smorgens 5.30, 'snamiddags 2 ure. In correspondentie op Amsterdam en Vrouwenakker. Ligplaats te Leyden: in de Haven; te Gouda: aan het Bolwerk. VERDERE STOOMBOOTEN. van Amsterdam naar Rotterdam en van Rotterdam naar Amsterdam, naar Eindhoven en Dordrecht en van Dor drecht naar Amsterdam. van Oudewetering naar Rotterdam en omgekeerd; van Leiden naar 's Hertogenbosch en omgekeerd. van Amsterdam naar Rotterdam en omgekeerd, van Dor drecht naar Amsterdam, naar Zutphen, de Zaan. van Amsterdam naar Rotterdam en omgekeerd. 's Bosch en naar ’s Bosch. Nijmegen, Hoorn en Helmond, Middelburg, Dordrecht, Zwolle, Leeu warden, Groningen. Donderdag Nieuwediep, van Dordrecht naar Amsterdam, van Rotter dam naar Amsterdam en omgekeerd. van Amsterdam naar Rotterdam en omgekeerd: van Am sterdam naar Dordrecht en Zutphen, en omgekeerd. van Amsterdam naar Rotterdam en omgekeerd, van's Bosch naar Amsterdam en omgekeerd, van Amsterdam naar Waal wijk. van Rotterdam naar Zw'olle; naar 's Hertogenbosch en Nijmegen. Onbepaald de stoomboot Castor Pollux, tusschen Amsterdam en Antwerpen. De meeste zijn vrachtbooten doch verschillend van Tarieven. OP AMSTERDAM. Vertrekt des avonds precies ten 7 ure. J. Jonker, Schipper fy- Kass.'^. Goedewaagen, Schipper. A. Soet, J. Oudijk, Besteller. Prijzen der Vracht. ROEF 1.30. RUIM f 0.80. ten 5 ure 3 o 1 October tot April bet vertrek van Amsterdam één uur later. Van Dordrecht naar Amsterdam ƒ1.50 Van Amsterdam naar Dordrecht ƒ1.50 Gouda -O,:/) Gouda -1,00 Tarief voor goederen. Zware goederen 0.20 p. 100 kilo, lichte goederen ƒ0,35 p. 100 kilo. Maatgoederen de toil vierk. palm als ion kilo zwaar goed. Kleine pakjes 0,15 tot 0,25. Groote partijen bij overeenkomst. Zware en lichtegoe- deren onder 110 kilo ofpnaatgoederen onder 50 vierk. palm worden bere kend tegen 100. Geen aanteekengeld. Laden en lossen voor rekening der reederij. De vrachtprijzen van Dordrecht naar Gouda en van Gouda naar Amsterdam worden berekend op ongeveer '/s en omgekeerd. Na dere inlichtingen te bekomen bij N. C. Wiezer, op de Lest alhier. N. C. Wiezer, Commissaris der Schroefstcombootdienst aan de aanlegplaats op de Vest te Gouda. UC ÖV111 UClBlUUUliaVUl. WlUICVUt IV. I, O till -T »ül Van Dordrecht, Zondag. Dinsdag en Donderdag des Moerdijk. Zondag, Dinsdag en Vrijdag Amsterdam Zondag, Woensdag en Vrijdag ure, van Gouda, ten 1 ure 30 minuten, aankomst te Rotterdam ten 3 ure 30 minuten. Van Rotterdam dagelijksch, uitgenomen Maandag des morgens ten 7 ure, van Gouda ten 10 ure; aankomst te Amsterdam ten 3 ure 30 minuten. Van Amsterdam naar Gouda. Kajuit 1,20. Vooronder 1,00 Gouda naar Rotterdam. - 0,50. - 0,40.

Adresboeken Gouda | 1874 | | pagina 32