TELEGRAPHIE. B R I E V I£ N P 0 S T E RI J. 58 59 van 2e klasse. D. van de Rotte, Klerk, 2e kl. Het kantoor is op alle werkdagen, voor de frankeering, liet aanteekeiieii en de afgifte van aaiigeteekende brieven geopend Van des morgens 7 ure tot 97, ure des avonds Voor Postwissels en Kwitantiën: Van des morgens 9 tot des namiddags 3 ure, uitgezonderd des Zondags. Gedurende des Zondags, is liet kantoor geopend: ’s morgens van 7—8 ure, 's namiddags van 1—3 ure, 's avonds van 8—97, ure. Voor het afhalen van brieven door Rekeninghouders Op werkdagen: op de uren dat het kantoor geopend is. schrappingen of doorhalingen behooren door den afzender als deugdelijk erkend en gewaarmerkt Ie zijn Het gebruik van geheimschrift wordt toegestaan De richtige overeenkomst der berichten in bet algemeen of binnen een bepaalden tijd wordt niet gewaarborgd De kosten van overseinen van een bericht in het binnenland van 1 tot 20 woorden bedragen 0,30. Voor iedere 10 woorden daarenboven wordt de prijs met y 0.15 verhoogd Te weinig berekende kosten moeten worden bjjbetaald. Te veel gehe ven kosten worden teruggegeven b. VAN DE RIJNSPOOR WEG--MA ATSCHAPPIJ. Bureau aan het Station. Geopend van ’s morgens 6 't10 J ure’savonds doorloopend. Depêches door het geheele Rijk gelijk aan het tarief van den Rjjks- Telegraaf, uitgenomen die voor het Buitenland, welke 0,30 hooger in prijs zijn Voornaamste bepalingen met betrekking tot het tele- graphiseh verkeer binnen Nederland. De ambtenaren bij den Rijkstelegraaf hebben zich bij eede tot geheim houding verbonden De toegang tot de seinkamers der telegraafkantoren is gesloten. De berichten moeten in den tekst zonder verkortingen of met het taal gebruik strijdige samenvoegingen, duidelijk en In verstaanbare taal ge schreven zijn en den naam van den afzender, alsmede den naam- en de woonplaats van den geadresseerden bevatten Het adres is aan het hoofd van het bericht, de onderteekening aan den voet daarvan te plaatsen- Ten opzichte der berichten naar de groolere steden en in het bijzon der van die naar Amsterdam Londen en Parijs, is het, ter voorkoming van vertraging, noodig dat in de adressen: straat, gracht of plein en het huisnummer worden opgenomen De gevolgen van een onvolledig adres komen ten laste des afzenders. De in berichten voorkomende boven-, tusschen of overschrijvingen, uit- VAN HET RIJK. Westhaven. Op Zon- en Feestdagen: Van 8 tot 9 uur 's morgens. Van 1 tot 3 uur 's namiddags Van 7 tot 9 uur ’s avonds PUBLIEKE VERKOOPINGEN roerende goederen, gehouden wordende door de Notarissen W. J. Fortuijn Droogleever, op de Peperstraat, K 235. P. M. Montijn en Mr. P. P. P. Kist, in de Nieuwsteer/ F 16/17 bij den Kleiweg. a. Bureau op de Geopend gedurende de werkdagen: Van t April tot uit. Sept van 'smorgens 7 tot 'savonds 9 ure Van I Oct tot uit. Maart, van 'smorgens 8 tot 'savonds 9 ure. Ambtenaren. J. T. van Schouwenburg, Li- G. de Mooij, Telegraphist recteur. Öp Zondag: smorgens ten 8 ure, 'snamiddags ten 3 'savonds ten 8ure. De Bestellingen geschieden: Op werkdagen: 8 en in ure smorgens, 17, en 4 ure 's namiddags, 7' en 9/, ’s avonds Op Zondag: 8 ure 'smorgens, 37, ure 'snamiddags, 77, ure 'savonds. Lichting: der Brieven aan het station van den Rjjn-Spoor- weg. voor de treinen, in de richting: naar Rotterdam: ten 8,20, 9,19 en 11,44 ure des morgens; 12,11 's namiddags; 4,02, 7,16 en 9,14 ure 'savonds. Utrecht: ten 7,00, 8,10 en 11,20 ure'smorgens; 2,33,en 3,23 's namiddags; 4,02, 6,40 en 9,35 's avonds De Lichting der Hulpbiissen heeft plaats: Op de Nieuwe Haven: ten 5.45 en 10,25 ure 'smorgens; 2 ure 's namid dags; 5,30 en 8,20 ure 'savonds Op de Zeugstraat; ten 5,50 en 10,30 ure 's morgens; 2,05 'snamiddags; 5,35 en 8,23 ure 's avonds. PUBLIEKE LOKAKEN. Nut en Vermaak, Haven, Concert- en Schouwburgzaal. Kunstmin, Boelekade, idem Tivoli, Spoorstraat, idem De Harmonie, Markt.

Adresboeken Gouda | 1875 | | pagina 31