10 11 Pachter van de Vuilnis. T. van Dijk. Aanplakker. A. Pannevis. W. Prince. J. P. J. Vernes. J. van Ham. P. Janssen. E. Overboseh. C. van Velzen. Keurmeester der Visch. N. Simons. Hooi weger. J- H. Vetter. L. Burgersdijk. Boekhouder bij de Fabricage. H. van Deth. P. van Beusechem. Rooimeesters. J. Brakel. J. van Mensch. Onderhouder der Uurwerken, PLAATSELIJKE BETREKKINGEN VAN VER SCHILLENDEN AARD. Gemeente-Bouwmeester. Pachter van de Haardasch. J. Kloos en C°. te Rotterdam. Sluiswachter aan de IJsselhaven-Sluis, de donkere Sluis en die hjj het Amsterdamsche veer. T. Sauerbeek. Tolgaarder van de Haastrechtsche brug. H. Sluiter. Pachter van het Schotgeld aan het Reeuwjjksche Verlaat. J. Kalkman. Sluiswachter aan het Moordrechtsche Verlaat. P. Zuidveld. Gaarders van de invordering der Rechten op het bevaren van den Tiirfsingel en de Gouwe. P. ten Brummeler Andriesse. M. Belonje. van het gebouw Arti-Legi. W. K. van Zutphen. Omroepers. H. Bouwer. Directeur der Algemeene Begraafplaats. J. Herman de Groot. Bedienaars der Begrafenissen. J. Schuling. D. van Straaten. Grafmakers. J. Blok. Keurmeesters van het Vleesch. N. Simons. Afslager der Visch. H. C. Edauw. Concierge P. van Leunen. Cipier der Kantonnale Gevangenis. J. E. van Dongen Bolding. Klokkenist. Gvmnastiek-meester. H. J. Steenbergen. Concierge van het Raadhuis. L. Burgersdijk. C. J. van der Grijp. Beheerders over de Zandpaden en Trekvaarten. Burgemeester en Wethouders. Agent van Inkwartiering. J. Droogleever Fortuijn. Muziek meester. Joh. WWensink.

Adresboeken Gouda | 1875 | | pagina 7