WAARBORG-MAATSCHAPPIJEN, enz. 92 93 1861/8 J van het Koninkrijk der Nederlanden, -Norwich Union, Brandverzekering-Maat- schappij, opgericht in 1797 en gevestigd te Norwich, Sur rey street, Londen, Fleet street, 55. -La Sécurité Générale et la responsubi- lité civile reunies, Verzekering-Maatschappij tegen alle on gelukken die werklieden kunnende treffen, opgericht in 1865 en gevestigd te Parijs Cité d’Antin, 7 -l’Eqüateur et l’Atlantique, naamlooze vennootschappen ter verzekering tegen Zee- en Rivierschade opgericht in 1861/8 en gevestigd te Havre, Rue de la Coméde, 25. H. P. N. Koemans. Correspondent van de Algemeene Brandwaarborg-Maatschappij te Utrecht, voor gebouwen en onroerende goederen; directie van Johan Caspar Schuurman. A. Kok, Agent der Zaanlandsche Assurantie-Compagnie voor Brand en Binnenlandsche Vaart, gevestigd te Krommenie. W. Kromhout, Agent der Brandwaarborg-Maatschappij „Vesta” te Amsterdam. Lafeber Co., Algemeen Assurantie-Kantoor. Hoofd agenten van de Phenix, fransche Levensverzekering Maat schappij, opgericht in 1844 en gevestigd te Parijs, Rue de Lafayette, 33. S. A. Aronson, Agent der Frankforter Transport en Glas-verzekering-maatschappij H. J. van der Ben. Agent der Onderlinge Brandwaar borg-Maatschappij directie van J. G. Aikema, Amsterdam. Mr. A. A. van Bergen IJzendoorn, Correspondent der Bataafsche Maatschappij Directie van Mr. Faber van Riemsdijk, te ’s Hage. N. van Bcjuren, Agent der Nederlandsehe onderlinge Brandwaarborg-Maatschappij A. H. van Dillen, Agent der Nederlandsehe Spiegel glas-Verzekering-Maatschappij, te Rotterdam. C. van Dillen Zonen, Agent der Maatschappij Brandverzekering voor J‘i 3 te ’s Hertogenbosch van der Does Co Agent der Dusseldorfsche Alge meene Verzekering-Maatschappij voor zee- rivier- en land transporten. W. J. Fortuijn Droogleever, Correspondent der al gemeene Brandwaarborg-Maatschappij, te Rotterdam. Correspondent der Hollandsche Sociëteit van Levensverze keringen, opgericht in den jare 1807 te Amsterdam. Mr P. P P. Kist, Jan Prince Cie., Corresponden ten der onderlinge (en tegen vaste premie) Brandwaar borg-Maatschappij, onder directie van de Jong Co. te Amsterdam Wed. Knox Dortland, Correspondent der Arnhem- sche Brandwaarborgmaatschappij, voor gebouwen, meubelen, koopmanschappen, winkelgoederen, enz; en assurantiën te gen rivier- en zeeschaden, volgens beursconditiën te Am sterdam -Londen guarantee and accidentcy Maat schappij voor Borgstelling en verzekering van schadeloos stelling bij alle ongevallen, opgericht in 1869 en gevestigd te Londen, Moorgate street, 10. F. N. Maas JrAgent der Assurantie-Compagnie op gericht in den jare 1771, thans onder directie van H. G. van der Vries J. M. van Bosse, te Amsterdam. M. H. Michael, Agent der Onderlinge Glas-Verzeke- ring Maatschappij, gevestigd te Amsterdam.

Adresboeken Gouda | 1879 | | pagina 49