v 57 56 opgericht in 1861 --te Gouda en J. A. Montijn te Oude- water, Directeuren der Nederlandsche Brandwaarborg- van brand en los- sche Levensverzekering-Maatschappij richt in 1807. gericht in den jare 1771, thans onder directie van der Vries J. M. van Bosse, te Amsterdam. M. H. Michael, Agent der Onderlinge Glas-Verzeke ring Maatschappij, gevestigd te Amsterdam. P. M. Montijn, Directeur voor Nederland der Engel- j „the Eagle,” opge valt de assurantie-Maat- len, koopmanschappen, winkelgoederen. enz. Assurantiën tegen rivier- en zeeschaden beursconditiën Amsterdam. H. P. N. Koemans Correspondént van de Algemeene Brandwaarborg-Maatschappij te Utrecht, voor gebouwen en onroerende goederen; directie van Johan Casper Schuurman. W. Kromhout, Agent der Brandwaarborg-Maatschappij „Vesta” te Amsterdam. Lafeber Co., Algemeen Assurantie-Kantoor. Hoofd agent van de Phenix, Fransche Levensverzekering-Maat schappij, opgericht in 1844 en gevestigd te Parijs. -La Confiance, Brandverzekering-Maat- schappij, opgericht in 1844 en gevestigd te Parijs. --La Sécurité Générale et la responsabi- lité civile réunies, Verzekering-Maatschappij tegen alle on gelukken die werklieden kunnen treffen, opgericht in 1865 en gevestigd te Parijs. -1’ Equateur et 1’ Atlantique, Naamlooze Vennootschappen ter verzekering tegen Zee- en Rivierschade opgericht in 1861 en gevestigd te Havre. --Londen guarantee and accidentcy Maatschappij voor Borgstelling en verzekering van scha deloosstelling bij alle ongevallen, opgericht in 1869 en ge vestigd te Londen. F. N. Maas Jr, Agent der Assurantie-Compagnie op gericht in den jare 1771, thans onder directie van H. G. Maatschappij voor roerende goederen, enkel voor landbou wers en veehouders onderling, opgericht te Oudewater, in 1850, 1) J. Mulder, Agent voor Gouda en omstreken van de Overijsselsche Onderlinge Brandwaarborg-Maatschappij, op gericht in den jare 1809, gevestigd te Zwolle. A. Nortier, Agent der Glasverzekering-Maatschappij „Prudentia,” te Amsterdam. D. C. Samsom, Hoofdagent voor Gouda en Omstreken der Brandwaarborg-Maatschappij tegen Brandschade, ge vestigd te Zutphen, voor de onroerende en roerende goe deren, bouwmanswoningen, vee, hooi, koopwaren, enz. enz. (het vee wordt ook verzekerd tegen het treffen door het on weder in de weide.) -Agent der Algemeene Commanditaire vennootschap ter verzekering van schepen, voertuigen, meubelen en alle andere goederen, tegen alle schade bij transport te land en te water, gevestigd te Zutphen. A. Smits, Agent der Nederlandsche Maatschappij van Brandverzekering, te Tiel Hoofd-Agent der Nederland sche Algemeene Verzekering-Maatschappij, tegen zee- ri vier- en hagelschade, te Tiel. D. J. van Vreuminoen Dzn, Agent der Maagdenburger Brandwaarborg-Maatschappij. G. C. van der Want, Agent der Maatschappij Algemeene Assurantie tegen gevaren van barsting van gas, gevestigd te Brussel. -Agent van Algemeene Assu rantiën op het leven, te Brussel. B. H. van de Werve, Agent i) Ten kantore der Directie, gevestigd te Gouda, beslaat ook gelegen heid lot verzekering van alle andere roerende en onroerende goederen zoo op vaste premie als in onderlingen Waarborg.

Adresboeken Gouda | 1880 | | pagina 30