Alphabetische inhoud der Advertentiën. TE EINDHOVEN. TE GOUDA. 172 INHOUD. Dijk Comp. (van) in Kepers, Linnen en Servetgoederen. Bladz. 101 102 105 106 107 109 109 110 111 116 117 119 165 169 „de Hoop”. Kassiers en Commissionnairs in effecten Fabrikanten enz Bleekerijen Waarborg-Maatschappijen Begrafenis- en Zieken-Sociëteiten. Publieke Verkoopingen Publieke Lokalen Bizondere Middelen van Vervoer Telegraphic Brievenposten) Naamlijst van Ingezetenen Tarief van het Zegel Veranderingen onder het afdrukken. Huishoudelijke Artikelen. Magazijn van Brandwaar- Aronson Jr. (S. A.) in Assurantiën. Bantzinger (C. A. B.) Agent Maatschappij Begeer (W.) in Goud, Zilver en Juweelen. Bellaart (P. J.) Garenfabrikant en in Steenkolen. Bemmel (J. J. van) Magazijn van Berkel (C. van) Fabriek en borgkasten, enz. Bertels (P. J.) Huis- en Rijtuigschilder. Boer (F. J.) Leeraar Boekhouden en Wiskunde. Boon (S. D.) Handel in Steenkolen. Boonstra (A.) Handel in Steenkolen. Brinkman (A.) Uitgever, Drukker en Boekhandelaar. Bruijnel (G. C.) Vleeschhouwer. Buuren Nzn. (S. W. van) Uitgever, Drukker. Crebas (T.) In Koloniale Waren. Dam (A.) Kastelein Sociëteit „Ons Genoegen”. Dercksen (A.) in Tabak, Sigaren en Koloniale Waren. Gabrij (G. A. D. J.) Magazijn van Piano’s, enz. Garden C0., (A. K. van der) in Assurantiën. Geelen (W. G. van) Aannemer van Partijen, enz. Götte (J. C.) Magazijn van Huishoudelijke Artikelen. Gravesteijn (T.) Koperslager, Aanleg van Waterleiding. Hardijzer (F. XCafé „Vrede-Best”. Hessels (P. J.) in Schoenen en Laarzen. Hoek (P. van den) in Assurantiën.

Adresboeken Gouda | 1884 | | pagina 109