Alphabetische inhoud der Advertentiën. TE 'SGRAVENHAGE. TE GOUDA. 175 Waterleiding. Tong Azn. (J. de) Mr. Timmerman, Zuiveraar van Hui zen, enz. Jonker Zonen (A.) in Bouwmaterialen en Steenkolen. Jonker (Corn.) Magazijn van Fijn Aardewerk, enz. Jonker Zonen (K.) Pottenfabrikanten, enz. Knox Dortland (wed.) Kassiers, Makelaars in Effecten. Kok Comp. (A.) Boek- Kantoor- en Kunsthandel. Krijgsman (P.) in Bieren, Azijnen en Gazeuse Dranken. Laar Sr. (Firma G. van der) Behanger en in Tapijten. Machinefabriek (de Goudsche). Montijn C°. Kassiers en Commissionnairs in Effecten. Mulder (J.) Agent Overijselsche Onderlinge Brand waar- borg-Maatschappij Nortier (A.) in Wijnen en Bieren. Os (A. van) Marchand-Tailleur. Peeters Jzn. (M.) in Wijnen en Gedistilleerd. Quant (wed. A.) Boek- en Kantoorhandel. Raadt (Gebr. de) in Manufacturen, enz. Raaijmakers, Koek- en Banketbakker. Samsom (D.) in Manufacturen. Seibert (A. R.) Distillateur, Likeurstoker en Wijnhandelaar. Spierings (J. H.) in Steenkolen. Stroeve (F.) firma wed. A. C. Schouten, in Galanteriën. Veen (C. van) Vleeschhouwer. Vermaat Jr. (M.) Hotel „de Paauw”. Weg (A. D. van der) Houthandel. Welter (L. P.) in Meubelen, enz. Welter (J. F.) Café Neuf. Welter (Louis P.) Coiffeur. Werf (J. W. C. van der) Agent Maatschappij „de Eendracht”. Wijngaarden (H. van) in Bieren, Wijn en Gedistilleerd. IJsselstijn (C.) in Bouwmaterialen en Steenkolen. Delboy (Gebr.) Photographen. Aronson Jr. (S. A.) in Assurantiën. Bantzinger (C. A. B.) Agent Maatschappij „de Hoop”. Begeer (W.) in Goud, Zilver en Juweelen. Bellaart (P. J.) Garenfabrikant en in Steenkolen. Bemmel (J. J. van) Magazijn van Huishoudelijke Artikelen. Berkel (C. van) Fabriek en Magazijn van Brandwaar- borgkasten, enz. Bertels (P. J.) Huis- en Rijtuigschilder. Boer (F. J.) Leeraar Boekhouden en Wiskunde. Boon (S. D.) Handel in Steenkolen. Brakel (J. W.) Vleeschhouwer. Brinkman (A.) Uitgever, Drukker en Boekhandelaar. Buuren Nzn. (S. W. van) Uitgever, Drukker. Cahen (M.) Kleedingmagazijn. Dam (A.) Kastelein Sociëteit „Ons Genoegen”. Dercksen (A.) in Tabak, Sigaren en Koloniale Waren. Ede van der Pals (J. W. P. van) in Modeartikelen. Gabrij (G. A. D. J.) Magazijn van Piano’s, enz. Garden C°., (A. K. van der) in Assurantiën. Götte (J. C.) Magazijn van Huishoudelijke Artikelen. Gravesteijn (T.) Koperslager, Aanleg van Hardijzer (F. X.) Café „Vrede-Best”. Hessels (P. J.) in Schoenen en Laarzen. Hoek (P. van den) in Assurantiën. Hooftman Jz. (P.) Boom- en Bloemkweeker. Huinck F. Hzn. (J. H. C.) in Galanterieën en Bijouterieën. Jong (B. de) Behanger en in Tapijten.

Adresboeken Gouda | 1885 | | pagina 105