Alphabetische inhoud der Advertentiën. TE GOUDA. TE ROTTERDAM. 179 Waterleiding. Böseker (A.) photograaf. Haas (D. G. de) Poelier. Hasenkamp (Wed. J. F.) Vischhandel. Peek Cloppenburg, in Heerenkleeding. Sinkel (A.) in Manufacturen, Modes, enz. en Boekhandelaar. Begeer (W.) in Goud, Zilver en Juweelen. Bemmel (J. J. van) Magazijn van U Berkel (C. van) Fabriek en borgkasten, enz. Bertels (P. J.) Huis- en Rijtuigschilder. Boer (F. J.) Leeraar Boekhouden en Wiskunde. Boon (S. D.) Handel in Steenkolen. Brakel (J. W.) Vleeschhouwer. Brinkman (A.) Uitgever, Drukker Cahen (M.) Kleedingmagazijn. Dam (A.) Koffiehuis en Uitspanning „Het Schaakbord”. Ede van der Pals (J. W. P. van) in Modeartikelen. Gabrij (G. A. D. J.) Magazijn van Piano’s, enz. Goor Zonen (G. B. van) Boek-, Kantoor- en Handels- drukkerij. Götte (J. C.) Magazijn van Huishoudelijke Artikelen. Gravesteijn (T.) Koperslager, Aanleg van Hardijzer (F. X.) Café „Vrede Best”. Hoek (P. van den) in Assurantiën. Hooftman Jz. (P.) Boom- en Bloemkweeker. Huinck F.Hzn. (J. H. C.) in Galanterieën en Bijouterieën. Jong (B. de) Behanger en in Tapijten. Jong Azn. (J. de) Mr. Timmerman, Zuiveraar van Hui zen, enz. Jonker Zonen (A.) in Bouwmaterialen en Steenkolen. Jonker (Corn.) Magazijn van Fijn Aardewerk, enz. Jonker Zonen (K.) Pottenfabrikanten, enz. Knox Dortland (Wed.) Kassiers, Makelaars in Effecten. Kok Comp. (A.) Boek-, Kantoor- en Kunsthandel. Krijgsman (P.) in Bieren, Azijnen en Gazeuse Dranken. Laar Sr. (Wed. G. van der) Behanger en in Tapijten. Machinefabriek (de Goudsche). Montijn C°. Kassiers en Commissionnairs in Effecten. Mulder (J.) Agent Overijselsche Onderlinge Brandwaar- borg-Maatschappij Nortier (A.) in Wijnen en Bieren. Oije (Wed. C. van) in Wijnen en Gedistilleerd. Quant (Wed. A.) Boek- en Kantoorhandel. Raadt (Gebr. de) in Manufacturen, enz. Raaijmaakers (W. N.) Kok, Koek- en Banketbakker. Samsom (D.) in Manufacturen. Seibert (A. R.) Distillateur, Likeurstoker en Wijnhandelaar. Spierings (J. H.) in Steenkolen. Stroeve (F.) firma Wed. A. C. Schouten, in Galanteriën. Veen (C. van) Vleeschhouwer. Vermaat Jr. (M.) Hotel „de Paauw”. Weck (Anton) Horlogemaker. Weg (A. D. van der) Houthandel. Welter (Louis P.) Coiffeur. Werf (J. W. C. van der) Agent Maatschappij „de Eendracht”. Wijngaarden (H. van) in Bieren, Wijn en Gedistilleerd. IJsselstijn (C.) in Bouwmaterialen en Steenkolen. Aronson Jr. (S. A.) in Assurantiën. Huishoudelijke Artikelen. Magazijn van Brandwaar-

Adresboeken Gouda | 1886 | | pagina 104