Alphabetische inhoud der Advertentiën. TE GOUDA, 183 Waterleiding. Huishoudelijke Artikelen. Magazijn van Brandwaar- Hardijzer (F. X.) Café „Vrede Best”. Hoek (P. van den) in Assurantiën. Hoofdman Jz. (P.) Boom- en Bloemkweeker. Huinck F.Hzn. (J. H. C.) in Galanterieën en Bijouterieën. Jacobs (J. C.) Bloemist. Jong (B. de) Behanger en in Tapijten. Jong Azn. (J. de) Mr. Timmerman, Zuiveraar van Hui zen, enz. Jonker Zonen (A.) in Bouwmaterialen en Steenkolen. Jonker (Corn.) Magazijn van Fijn Aardewerk, enz. Jonker Zonen (K.) Aardewerkfabrikanten, enz. Kabel (H. J.) Banket- en Koekbakker. Knox Dortland (Wed.) Kassiers, Makelaars in Effecten. Kok Comp. (A.) Boek-, Kantoor- en Kunsthandel. Krijgsman (P.) in Bieren, Azijnen en Gazeuse Dranken. Laar (L. M. van der) Behanger en in Tapijten. Lambert (A.) in Steenkolen. Machinefabriek (de Goudsche). Montijn C°. Kassiers en Commissionnairs in Effecten. Mulder (J.) Agent Overijselsche Onderlinge Brandwaar- borg-Maatschappij Nortier (A.) in Wijnen en Bieren. Oije (J. van) Agent Verzekeringmaatschappijen. Os Azn. (A. van) Marchand-Tailleur, en in Heeren en Dames-Artikelen Oudijk (G. A.) Correspondent Onderlinge Brandwaarborg- maatschappij te Amsterdam. Pino (A.) Magazijn van Heerenkleeding. Aronson Jr. (S. A.) in Assurantiën. Begeer (W.) in Goud, Zilver en Juweelen. Bemmel (J. J. van) Magazijn van Berkel (C. van) Fabriek en borgkasten, enz. Bertels (P. J.) Huis- en Rijtuigschilder. Boer (F. J.) Leeraar Boekhouden en Wiskunde. Boon (S. D.) Handel in Steenkolen. Brakel (J. W.) Vleeschhouwer. Brinkman (A.) Uitgever, Drukker en Boekhandelaar. Dam (A.) Koffiehuis en Uitspanning „Het Schaakbord”. Dortland (G. van Reedt) Kastelein Sociëteit „Ons Genoegen”. Ede van der Pals (J. W. P. van) in Modeartikelen. GabriJ (G. A. D. J.) Magazijn van Piano’s, enz. Goor Zonen (G. B. van) Boek-, Kantoor- en Handels- drukkerij Götte (J. C.) Magazijn van Huishoudelijke Artikelen. Gravesteijn (G.) Behanger. Gravesteijn (T.) Koperslager, Aanleg van

Adresboeken Gouda | 1887 | | pagina 108