J. J. Prins. 63 62 Marktmeester van de Varkens. Pachter van Vuilnis. J. Schuling. het Proveniershuis. F. G. Tijbout. Klokkenist. de Haastrechtsche Brug. H. Sluiter. het Reeuwijksche Verlaat. J. H. Vetter. B. H. Maaskant. H. Bouwer. Adsistent- Gaarder. H. Bouwer. Gemeente-Bouw meester. der Bruggen. L. Burgersdijk. Boekhouder-Opzichter bij de Fabricage. C. J. P. Spruijt. PLAATSELIJKE BETREKKINGEN VAN VER SCHILLENDEN AARD. D. van Straaten. L. Binnendijk. H. C. Edauw. Directeur der Gemeentelijke Gasfabriek. Hulpdieners idem. W. Begeer Lz. Lijkdragers. N. van Blokland. H. Sluiter. H. J. Waard. Rooimeesters. I T. J. Koobs. W. K. van Zutphen. Opwinder der Klokken. Aanplakker. J. de Jong, Noodhulp-Aanp. Omroepers. J. C. van der Bruggen. Directeur der Algemeene Begraafplaats. J. Herman de Groot. Bedienaars van Begrafenissen. M. Dekker. J. Borst. Sluiswachter aan Opzichter van Pachter van het Schutgeld aan J. Kalkman. Sluiswachter aan het Moordrechtsche Verlaat. P. Zuidveld. Ambtenaren bij de Gemeentelijke Gasfabriek. J. W. Steens ZijnenJr.QAzzZfo'. A. Nortier, Boekhouder. Concierge van het Gebouw Arti-Legi. L. Binnendijk. Marktmeester van de Jaar- en Weekmarkten. C. P. Barneveld. Marktmeester van de Bloem-, Groenten-, Aardappel-, Turf-. Hout en Vischmarkt. de IJselhaven-Sluis, de donkere Sluis en die bij het Amsterdamsche Veer. G. J. van der Linden. Tolgaarder aan Ge meente-Archivaris. Mr. D. N. Brouwer. L. Burgersdijk. W. Kromhout Jr. Concierge van het Raadhuis. P. Rond. B. Lens. J. C. van Gaarders der Rechten op het bevaren van den Turfsingel en de Gouwe. J. A. Raabe. P. C. B. W. Verschoor, M. Belonje. Adsistent-Gaarder. T. Kruisheer. Commissaris van het Stoombootenveer. C. van der Groef.

Adresboeken Gouda | 1889 | | pagina 36