Delf- J- M. Spruijt. LAGER ONDERWIJS. 78 79 5 van Boekh. 5? >5 W. de Ven Jr., Onderwijzer C. Kruit, van Kempen, School. I. OPENBARE SCHOLEN. Eerste Kostelooze-school. G. D. Heij, Onderwijzer. M. R. Wölcken, Onderws. en in vrouwelijke handwerken. P. W. Bouwer, Onderws. E. van Rijk, Onderwijzeres vrouwelijke handwerken. L. J. v. Wijnmalen, van Goor, J Tweede Kostelooze-school. G. Kok, Onderwijzeres en in vrouwelijke handwerken. A. E. Soet, geb. Berlijn, On derwijzeres vrouw, handw. B. Klaren, geb. v.d. Klein, M. den Oudsten, Onderw.teek. Herhalings-school. Hoofd der I J. D. Emeis, Onderwijzer. i J. Griffioen, 3°. Tusschenschool. P. C. Schriek, Hfd. d. School. J. D. Emeis, Onderwijzer. iedere maand in het gebouw Arii-Legi, des avonds ten 8 ure. Arrondissements-Schoolopzi ener. Dr. D. Terpstra. Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. C. W. van de Velde. H. P. Schim van der Loeff. G. P. Cheriex. A. K. van der Garden. 1". J. Gonda, Hoofd der School. J. v. Kempen, Onderwijzer. J. Griffioen, L. C. J. de Groot, C. J. Verschoor, E. van Dantzig, N. Vlasveld, E. A. Zwaaneveld, 2°. S. Posthumus, Hfd. d. School. H. Reijnders, Onderwijzer. M. den Oudsten, A. Willers, J. Visser, A. Stoorvogel J. M. Noothoven Voorzitter. Mr. J. Fortuijn Droogleever, Secretaris. De gewone Vergaderingen worden gehotcden op den tweeden Woensdag Dr. F. W. Raabe, Leeraar in de Schei-, Aard en stof kunde. J. H. van der Voort, Leeraar in de Eng else he Taal- en Letterkunde. H. van Steel, Leeraar in het Rechtlijnig Teekenen. M. J. van Dugteren, Leeraar in de Nederlandsche Taai en Letterkunde. Th. G. G. Valette, Leeraar in de Hoogd. Taal- en Letterk. F. Sieverdink, Leeraar in de Wis- en Werktuigkunde. Openbare Burger Avondschool. Leeraren. A. Langerhuijzen van Uven, Directeur, Natuur- en Schei kunde, Mechanica en Technologie. A. Roozeboom, Wiskunde. J. Slop, Nederl. Taal, Aardrijkskunde en Geschiedenis. Mr. J. Fortuijn Droogleever, Staathuishoudk. en J. J. Bertelman, Handteekenen en Boetseeren. J. D. Rijk, Rechtlijnig en Bouwkundig Teekenen. H. van Steel, Hand- en Rechtlijnig Teekenen. J. Lugthart, Adsistent Handteekenen. G. N. Kruisheer, Rekenen en de Beginselen der Meetkunde. Beambten aan deze Scholen. H. A. Toen, Amanuensis voor J. Bik, Concierge van de Natuur- en Scheikunde. I Gebouwen. Inspecteur der 2e Inspectie. A. Moens te ’s Gravenhage. Districts Schoolopziener van het District Rotterdam. Mr. A. M. de Cock te Rotterdam. Arrondissement Gouda van het District Rotterdam. Ammerstol, Bergambacht, Berkenwoude Cappelle a/d IJsel, Gouda, Gouderak. Haastrecht, Hekendorp, Krimpen a/d Lek, Krimpen a/d IJse], Lekkerkerk, Moer- capelle, Moordrecht, Nieuwerkerk a/d IJsel, Ouderkerk a/d IJsel, Oudewater, Pape- kop, Schoonhoven, Stolwijk, Vlist, Waddingsveen, Zevenhuizen.

Adresboeken Gouda | 1889 | | pagina 46