Verbeteringen onder het afdrukken. F H 192 5? JJ Buitenlandsche geldleeningen en rentenalle aandeelen in maatschappijen of ondernemingen, welker kapitaal door aandeelen vertegenwoordigd wordt; de voorloopige bewij zen van storting op die aandeelen, en in het algemeen alle stukken, die, onder welker benaming ook, gerangschikt kunnen worden onder de effecten of publieke fondsen, met uitzondering alleen van de effecten en schuldbrieven ten laste van den Staat. Dit zegelrecht wordt berekend Over ronde sommen van 50 tot een bedrag van f 250, 25° »5 5OOÏ 5°° 5OOOJ Is kapitaal of rente alleen in vreemde munt, uitgedrukt, zoo wordt deze herleid in Nederlandsche munt, volgens aangegeven gewonen maatstaf. N.B. Niet van zegelrecht vrijgestelde stukken zijn niet leverbaar, tenzij zij behoorlijk gezegeld zijn. Bovendien is eene boete (minstens 100 bedragende) van honderd maal het nietbetaalde recht verschuldigd. Bladz. 67. Ben. tot Wijkm. in wijk A de Heer J. Breebaart Lzn. H. A. C. Brinkman. G. IJsselstijn. O Heeren A. J. IJsselstijn Cz. en F. Herman Fz. Bladz. 76. HOFFMAN’S STICHTING, Volksgaarkeuken. Bijvoegen: als Commissaris de Heer W. Begeer. Bladz. 77. Burgerlijk Armbestuur. Benoemd de Heer H. Groenendaal. Bladz. 79. Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. De Heer H. P. Schim van der Loeff bedankt en vervan gen door den Heer T. J. Koobs. Bladz. 81. Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. De Heeren Mr. J. Fortuijn Droogleever en H. P. Schim van der Loeff bedankt en vervangen door de Heeren J. H. van der Voort en J. W. Vorster. Blad. 83. 4. Vrije school op Gereformeerde Grondslag. P. J. Meijer, Hoofd der School. Bladz. 84. EERSTE OPENBARE BEWAARSCHOOL. Bijvoegen: Mej. K. D. Poortman, Hoofd der School. Bladz. 88. Bijv.: 2dc Luit. C. M. G. van Rijswijk de Jong. Bladz. 106. Benoemd tot Commissaris bij de Leesbiblio theek der Mu. t. N. v. ’t A. de heer J. W. Vorster, en tot Commissarissen der Spaar- en Hulpbank de heeren J. H. van der Voort en A. W. Roes.

Adresboeken Gouda | 1891 | | pagina 114