J. J. Prins. 64 65 J. Blok. E. Overbosch. C. van Velzen. J. Schuling. Keurmeester der Visch. N. Simons. Opzichter van het Proveniershuis. F. G. Tijbout. Hooiweger. J. van Mensch. Klokkenist. Onderhouder der uurwerken. J. H. Vetter. J. H. Vetter. B. H. Maaskant. H. Bouwer. Willigen. H. Bouwer. der Bruggen. H. J. de Voogt. 3 H. C. Edauw. Directeur der Gemeentelijke Gasfabriek. L. Binnendijk. M. Dekker. A. Nortier, Boekhouder. het Gebouw Arti-Legi. P. H. Berlijn. Kassier. G. van Zutphen, Onder Kass. H. G. van Gent, Boekhouder. C.J.de Groot, Zilverpand-bew. H. W. G.Koning, Secretaris. C. C. H. Prince. Rooimeesters. T. J. Koobs. H ulp-Lijkdragers. I A. Zwambach. W. K. van Zutphen. Opwinder der Klokken. Geneeskundige Verzorging en Politie. In de Gemeente. Gemeente-Artsen. P. J. A. Levedag. A. P. van der Want. M. de Quant. PLAATSELIJKE INSTELLINGEN. Bank van Leening. Commissie van Administratie. De Burgemeester Mr. A. A. van Bergen IJzendoorn Voorzitter. Grafmakers. H. Verbeek. Keurmeesters van het Vleesch. N. Simons. Afslager der Visch. Aansprekers-Begrafenissen. W. Begeer Lz. Noodhulp-aanzeggers. W. van Lijkdragers. N. van Blokland. H. Sluiter. H. J. Waard. Beambten. A.Kwinkelenberg, Wolp.bew. M. van Beuzekom, D. L. Soer, Schrijver. Maria v. d.Merwe, Inbrengst. Ambtenaren bij de Gemeentelijke Gasfabriek. H. Lenderink, Opzichter. Concierge van P. Rond. B. Lens. J. C. van L. Burgersdijk. W. Kromhout Jr. Concierge van het Raadhuis, Aanplakker. J. de Jong, Noodhulp-Aanj>. Omroepers. J. C. van der Bruggen. Directeur der Algemeene Begraafplaats. D. van Straaten.

Adresboeken Gouda | 1891 | | pagina 40