Delf- HOOGER ONDERWIJS. MIDDELBAAR ONDERWIJS. Inspecteur. 79 78 Dr. F. H. G. v. Iterson. Mr. D. N. Brouwer, Secret. Mr. D. J. van Heusde. Dr. H. IJssel de Schepper. H. P. Schim van der Loeff. H. Enno van Gelder. Beambte aan deze School. J. P. Delchambre, Concierge. Inspecteur. Dr. C. J. Eggink, te ’s Gravenhage. H. van M. J. Gymnasium. Guratoren. J. W. Haverkamp Begemann. Mr. A. A. van Bergen IJzen- doorn Dr. A. T. van Aken, te T Hage. Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. Mr. A. A. van Bergen IJzen- doorn Voorzitter. Dr. F. H. G. v. Iterson, Seer. Rijks Hoogere Burgerschool met Vijf jarigen Cursus. Personeel. Dr. W. Julius, Directeur, Leer aar in de Geschiedenis. J. J. Bertelman, Leeraar in het Handteekenen. H. J. Steenbergen, Leeraar in de Gymnastiek. Mr. J. Fortuijn Droogleever, Leeraar in de Staats- en Handelsw et ens chappen H. W. F. Bonte, Leeraar in de Fransche Taal en Letterk. A. Roozeboom, Leeraar in de Wiskunde. A. Langerhuizen van Uven, Leeraar in de Natuur-, de Plant- en Dierkunde en de Cosmographie. A. F. Cremer, Leeraar in de Aardrijkskunde en het Schoonschrijven. Dr. F. W. Raabe, Leeraar in de Schei-, Aard- en stof kimde. J. H. van der Voort, Leeraar in de Engelsche Taal- en Letterkunde. i Steel, Leeraar in het Rechtlijnig Teekenen. van Dugteren, Leeraar in de Nederlandsche Taai en Letterkunde. A. Langerhuizen Historie. van Uven, Leeraar in de Natuurlijke Leeraren. IJsendijk, Rector, Leeraar in de oude Talen Dr. A. van en aanverwanten Wetenschappen. Dr. L. A. Kesper, Conrector, Leeraar in de oude Talen en aanverwante Wetenschappen. Dr. R. A. M. Stavenisse de Brauw, Leeraar in de oude Talen en aanverwante Wetenschappen. R. K. Boekmeijer, Leeraar in de oude Talen en aanver wante Wetenschappen. Dr. B. J. H. Ovink, Leeraar in de oude Talen. A. Ketellapper, Leeraar in het Hebreeuwsch. M. J. van Dugteren, Leeraar in de Nederlandsche Taal en Letterkunde. H. W. F. Bonte, Leeraar in de Fransche Laai en Letterk. Th. G. G. Valette, Leeraar in de Hoogduitsche Taal en Letterkunde. J. H. van der Voort, Leeraar in de Engelsche Taal en Letterkunde. A. F. Cremer, Leeraar in de Aardrijkskunde. F. Sieverdink, Leeraar in de Wiskunde. Dr. H. A. W. Speekman, Leeraar in de Wiskunde en Wis- en Natuurkundige Aardrijkskunde. Dr. F. W. Raabe, Leeraar in de Scheikunde en de Na tuurlijke Historie.

Adresboeken Gouda | 1891 | | pagina 49