S. J. LAGER. ONDERWIJS. 8i 80 vrden gehouden op den tweeden Woensdag •van School. 6 Th. G. G. Valette, Leeraar in de Hoogd. Taal- en Letterk. Dr. H. A. W. Speekman, Leeraar in de Wis- en Werk tuigkunde. J. Bik, Concierge van de Gebouwen. P. C. Schriek, Hfd. d. School. J. D. Emeis, Onderwijzer. n n J. Griffioen, 3°. Tusschenschool. W. de Ven Jr., Onderwijzer. C. Kruit, E. Inspecteur der 2e Inspectie. J. C. Fabius, te Delft. Districts Schoolopziener van het District Rotterdam. Mr. A. M. de Cock te Rotterdam. J. M. Noothoven van Goor, Voorzitter Mr. J. Fortuijn Droogleever, Secretaris. M. Spruijt. De gewone Vergaderingen wot r iedere maand in het gebouw Arti-Legi, des avonds ten 8 ure. Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. C. W. van de Velde. H. P. Schim van der Loeff. G. P. Cheriex. A. K. van der Garden. Openbare Burger Avondschool. Leeraren. A. Langerhuizen van Uven, Directeur, Natuur- en Schei kunde, Mechanica en Technologie. A. Roozeboom, Wiskunde. J. Slop, Nederl. Taal, Aardrijkskunde en Geschiedenis. G. N. Kruisheer, Rekenen en de Beginselen der Meetkunde. Mr. J. Fortuijn Droogleever, Siaathuishoudk. en Boekh. J. J. Bertelman, Handteekenen en Boetseeren. J. D. Rijk, Rechtlijnig en Bouwkundig Teekenen. H. van Steel, Hand- en Rechtlijnig Teekenen. J. Lugthart, Adsistent Handteekenen. Beambten aan deze Scholen. H. A. Toen, Amanuensis voor Natuur- en Scheikunde. Arrondissement Gouda van het District Rotterdam. Ammerstol, Bergambacht, Berkenwoude, Capelle a/d IJsel, Gouda, Gouderak, Haastrecht, Hekendorp, Krimpen a/d Lek, Krimpen a/d IJsel, Lekkerkerk, Moer- capelle, Moordrecht, Nieuwerkerk a/d IJsel, Ouderkerk a/d IJsel, Oudewater, Pape- kop, Schoonhoven, Stolwijk, Vlist, Waddingsveen, Zevenhuizen. Arrondissements-School opziener. Dr. D. Terpstra 2». S. Posthumus, Hfd. d. School. H. Reijnders, Onderwijzer M. den Oudsten, A. Willers, J. Visser, A. Stoorvogel, W. J. Huber, M. W. v. d. Hoeven, I. OPENBARE SCHOLEN. Eerste Kostelooze-school. C. Zoet, Onderwijzer. P. W. Bouwer, Onderws. en in vrouw el. handwerken. van Eijk, van Rijk, Onderwijzeres vrotiwelijke handwerken. L. J. v. Wijnmalen, 1". J. Gouda, Hoofd der School. J. v. Kempen, Onderwijzer. J. Griffioen, L. C. J. de Groot, C. J. Verschoor, E. van Dantzig, E. A. Zwaaneveld, G. D. Heij, Tweede Kostelooze-school. G. Kok, Onderwijzeres en in vrouwelijke handwerken. J. C. Hoogendijk, H. P. Kluijt, A. E. Soet, geb. Berlijn, On derwijzeres vrouw, handw. B. Klaren, geb. v. d. Klein, M. den Oudsten, Onderw.teek. Herhalings-school. J. van Kempen, Hoofd der I J. D. Emeis, Onderwijzer. School. J. Griffioen,

Adresboeken Gouda | 1891 | | pagina 50