RECHTSWEZEN. 87 86 Rijksveearts. I E. Overbosch. Veearts. H. Ripping. ure. Politie. H. Visscher. Hoofdagent. F. Weil. Griffier. Mr. C. A. Can. Plaatsvervanger. J. Koeman. P. van Ham. H. G. Hoefhamer. Firma F. Grendel Jr. C. H. Steenmeijer. Firma J. H. Boers. Mr. D. N. Brouwer. H. Kaijser. L. L. van Bergen. E. P. Woerlee. Advocaten. Mr. J. Fortuijn Droogleever. J. F. Zitwing. G. Landwehr. P. M. Montijn. G. C. Fortuijn Droogleever. Mr. W. J. Fortuijn Droog leever Jr. Geadmitteerd Mond-, Kies- en Tandmeester. J. M. van Minden. Plaatsvervangers. I W. Lotsy. Apothekers. J. C. W. Ter Bruggen. Firma J. P. Weijer. A. H. Teepe. De Laat van Son. Agenten 1e klasse. J. Bosman. Kantonrechter. Mr. D. J. van Heusde. T. H. Graus. C. Nugteren. Twintig agenten 3e klasse hoofdzakelijk T orenwachters. C. van Duuren. Notarissen. H. Groenendaal. Politie. Bureau op het raadhuis, geopend van Commissaris W. N. van Garderen. Vroedvrouwen. P. C.Woerleev.d. Schelden. W. M. de Knoopv. Wierst. A. PolsLoep. Acten, Donderdag na Zaken. Inspecteur van Ambtenaar van het openbaar Ministerie. Mr. A. W. C. Wentholt, gevestigd te Rotterdam, en kan toor houdende Kruiskade 27a. l ’s morgens 8 tot ’s avonds 10 van Politie. Kantongerecht. Gemeenten: Gouda, Hekendorp, Langerulgeweide, Reeuwijk,Waddingsveen, Moordrecht, Gouderak, Moercapelle, Blelswijk, Zevenhuizen en Nieuwerkerk a/d IJsel. Deurwaarders. B. H. van de Werve, bij de Arrondissements-Rechtbank. B. H. van de Werve Jr., bij het Kantongerecht. Rijksveldwacht. D. Stigter, Rijksveldwachter. Agenten 2e klasse. IJ. Tissing. N. Vermaat. voor den nachtdienst. G. Geltinck, Brigadier Ma joor titulair. De zittingen van het Kantongerecht zijn bepaald als volgt Voor Strafzaken Woensdag voormiddag te 11 uren. Voor Burgerlijke zakenDonderdag voormiddag te 11 uren. Voor Buitengerecht. Acten, Donderdag na afloop der zitting voor Burgerl.

Adresboeken Gouda | 1891 | | pagina 53