9° PLAATSELIJKE BELASTINGEN. RIJKS-AMBTENAREN en RIJKS- INSTELLINGEN. J. J. Prins, 91 28 Juli 1871. 1889. 1889. 1890. 1890. J. J. van Bemmel. H. van Wijngaarden. A. C. Geitel. Officier. ie Luitenant G. H. G. de Lange. per jaar 3,— 4,- P. Goedewaagen. A. H. van Dillen. B. H. van de Werve, Lid en Secretaris. en Accijnzen. J. Kleefstra, Geagr. klerk. A. Dekker, Deurwaarder. F. H. Thorbecke, Ontvang. Gouda buitengemeenten. A. Rank, Geagr. klerk. A. Belasting op de inkomsten. Percentage over 1890 1-^. B. Belasting op de honden. Voor honden van weelde Voor honden ten dienste van den landbouw, eenig bedrijf van nijverheid of ter bewaking van gebouwen of erven. W eerbaarheids-V ereeniging. Erkend bij Z. M. besluit van 28 Juli 1867 N°. 12. Staatscourant N°. 180. Burgerplicht” opgericht den 1Oden Mei 1867. Beschermheer Z. M. de Koning. Bestuur. G. H. G. de Lange, Voorz. A. van Reedt Dortland, Secr. C. C. J. van Mierop, Penn. D. Hoogendijk. College van Zetters der Directe Belastingen. De Burgemeester, Voorzitter G. A. Oudijk. C. van Veen. C. C. Knaap. Directe Belastingen. Invoerrechten Jhr.J.L.A.v.Haeften, Control. Jhr. C. W. von Weiler, Ont vanger {Stad.') H. R. Grootenhuis, Rijksbh. {Kantoor {Stad.) Plaatsvervangende Leden. Kapitein A. van Reedt Dortland. ie Luitenant H. J. de Voogt. 2e J. J. A. Montijn. Sergeant H. Jager. Korporaal C. Vermeulen. Schutter A. D. Veening. Auditeur Mr. W. J. Fortuijn Droogleever Jr. Vereeniging Officieren D.D. Schutterij. Bestuur. Majoor H. W. G. Koning, Eere-Voorzitter. Kapitein A. van Reedt Dortland, Voorzitter. 2' Luitenant J. J. A. Montijn, Secretaris. 2e F. S. Sparnaaij, Penningmeester. Schuttersraad. Majoor H. W. G. Koning, Voorzitter. Kapitein A. Nortier. ie Luitenant B. G. J. van Deutekom, Secretaris. 2e A. W. Roes. Sergeant A. van Veen. Korporaal J. A. Brandt van Straaten. Schutter D. C. W. van der Laar. Auditeur Mr. J. Fortuijn Droogleever. Bode P. van Dam, Sergeant-Tamboer Comp. Datum van aanstelling. 3 Mei 3 7 April 7 Nov. F. S. Sparnaaij, P. J. A. Levedag, C. C. J. van Mierop, Officier der Muziek. Kapitein A. van Reedt Dortland. Op de leerlingsklasse wordt gratis onderricht gegevenblaasinstrumenten ver schaft de Majoor-Kommandant. Dinsdag- en Vrijdagavond van 8io ure, onder leiding van den kapelmeester.

Adresboeken Gouda | 1891 | | pagina 55