98 99 Bestuurders. Dr. A. Romeijn. C. Knaap. E. S. Cats. Mevr. J. C. R.eede,.y<V. Borst, Seer etar esse-Penningmeester esse. M. J. ten Bosch, geb. Scholtens. K. Braat, geb. Hoogendijk. C. M. G. Dutilh. C. S. Braat. E. P. Smit. M. Haverkamp Begemann. Mej. ,5 maanden portion voedzame soep uit. Werkinrichting tot wering der Bedelarij. Het lidmaatschap wordt verkregen door de betaling van een of meer cen ten daags. Jaar van ztftreding. 1895. 1893. 1894. 1895. 1891. 1892. J. Kortenoever. J. M. Noothoven van Goor. C. van Veen. Mr. D. N. Brouwer. H. Enno van Gelder. K. Jonker. L. P. Hoogendijk. De benoodigde gelden worden gevonden door Inschrijving der Ingezetenen a f 3 per lijst. Voor deze f 3,— deelt de commissie gedurende de winter- Dames-V ereeniging. Opgericht Februari 1878. Doel: de St. Elizabeths-Vereeniging (hierboven) bij te staan door het ver richten van naaiwerk. M. Koster, Voorzitster. C. J. Koot, Magazijnmeester. Bereiding en uitdeeling der (Economische Soep. Commissarissen. W. J. Fortuijn Droogleever, Voorzitter. Mr. A. A. van Bergen IJzen- doorn Onder- Voorzitter H. G. Hoef hamer, Secretaris. H. Groenendaal, Penningm. J. F. M. Temminck. Kinderbewaarplaats. Mevr. E. Viruly, geb. Ledeboer te Leiden, Eere-Voorzitster. C. van Sonsbeek, geb. van Leeuwen, Voorzitster. Smits, geb. Büchner, Voorz. A. M. Klaus, geb. Boon van Ostade. Het doel dezer vereeniglng is aan minvermogenden kleedingstukken naar mate van derzelver behoeften te verschaften. 4 werkende en 36 contribu- eerende leden. W. J. Fortuijn Droogleever, Voorzitter. K. Jonker, Vice-VoorzitterA. van Veen. C. Hoogenboom. G. C. de Vooijs. D. G. van Vreumingen. G. Straver. L. P. Hoogendijk, Secretaris. A. H. van Dillen. Commissarissen. Jaar van Aftreding 1891. C. A. van Berkel. N. de Graaf. I Wed. A. J. Bertels,geb. Kabel, Secretaresse. Vereeniging: Hulpbetoon aan eerlijke en vlijtige armoede. A. M. C. Wernink, geb. van Ravesteijn, Voorzitster. H. v. Bergen IJzendoorn, geb. Evekink Busgers, Ond.-Voorz. G. W. de Jong, Secretaresse. W. J. A. Fortuijn Droogleever, Vice-Secretaresse. M. Vorstman. M. Haverkamp Begemann, geb. Caldemeijer. S. C. Roest van Limburg. J. C. Jonker, geb. de Lange. M. Luijten. C. de Jong, geb. Evekink Busgers. A. van de Velde, geb. Smits. R. Dijxhoorn. Het doel is om door het verschaffen van werk aan behoeftige huismoeders eenlgen zedelgken invloed op de gezinnen te kunnen uitoefenen. Sub-Comité voor het B. C. Liefdewerk „Oud Papier”. H. M. Carlier, Voorzitter. H. Goorissen, Secretaris. Tabitha. W. J. A. Fortuijn Droogleever. M. E. J. W. Haverkamp Be gemann, Thesaurier ster

Adresboeken Gouda | 1891 | | pagina 59