Io5 104 Maatschappij tot redding van Drenkelingen. Opgericht in 1767 te Amsterdam. Afdeeling Gouda. M. Spruijt, Correspondent. M. Spruijt, Voorzitter. Dr. P. WMari, te Haas trecht, Vice- Voorzitter. D. G. van Vreumingen. G. Prince. F. Herman Fzn. J. M. Noothoven van Goor, Voorzitter. G. Straver, Ond.-Voorzitter. D. Ruijter, Secretaris. W. Kromhout Sr., Penningm. E. J. van der Heijden, ie Vrz. C. L. W. v. Niel Schuuren, 2e Voorzitter. leever Jr., Secret.-Penn. Dr. H. A. van der Meulen, Haastrecht. Mr. J. Fortuijn Droogleever, Voorzitter. J. J. Grootendorst, Penning. D. Ruijter, Secretaris. A. Roozeboom. H. W. G. Koning. Contributie 0,23 per jaar. Huisvlij tschool. J. van Kempen, Onderwijzer Anti-Dienstvervangingsbond. Afdeeling Gouda. Kiesvereeniging „Burgerplicht”. (Voor de 2e Kamer der Staten-Generaal en voor de Provinciale Staten.) Bestuur. Mr. J. Fortuijn Droogleever, Voorzitter. Dr. W. Julius, Penningm. H. Enno van Gelder, Seer. Kiesvereeniging „Kerkelijk Beheer”. Bestuur. G. A. D. J. Gabrij. H. Jager. G. Langeraar. A. van Veen. Volksonderwijs. Afdeeling Gouda. Bestuur. H. P. Schim van der Loeff, Voorzitter. Mr. W. J. Fortuijn Droog- Centrale Anti-Revolutionnaire Kiesvereeniging „Nederland en Oranje”. Bestuur. A. Hoogendijk, Boskoop. G. Kant, Moercapelle. W. Tom, Moordrecht. T.v.Duijvendijk,Lekkerkerk. W.Kalkman,Krimpena/dLek. C. Hoogendijk Adrz., Ouder kerk a/d IJsel. K. Verdoold, Gouderak. Katholieke Kiesvereeniging. Bestuur. H. H. Weck, ie Secretaris. N. P. A. Meurs,2c D. A. Ponsioen Azn., Penn. Plaatselijke Vereeniging tot Bevordering van het Onderwijs en Schoolbezoek. M. van Dantzig. M. Spruijt. C. Witte van de Velde. H. P. Schim van der Loeff. G. A. D. J. Gabrij. H. W. Otto, Gouda, Voorz. C. Rupke, Nieuwerkerk a/d IJsel, Vice- Voorz. A. W. v. Kluij ve, Gouda, Pen. H. M. Dercksen, v: Sec. B. J. v. d. Berg, 2C C. Brunt, A. van Walsum Kz., Krim pen a/d IJsel. Nederlandsche Maatschappij ter bevordering der Geneeskunst. Afdeeling Gouda en Omstreken, q.t. leden. Bestuur. Dr.J.f I.BakkerNiemeijer,.SV. T. P. Erkelens, te Moordrecht, Penningmeester.

Adresboeken Gouda | 1891 | | pagina 63