io6 107 V» C. D. Julius. D. \im\osr,Boek/i.-Secretaris. A. H. Kulik, Voorzitter. D. Hollestelle, Vice- Voorz. J. C. Brandt, Secretaris. Mr. D. N. Brouwer. C. D. Julius. J. F. W. S. Middelbeek. A. Jonker Kzn. Mr. D. N. Brouwer. Mr. J. Fortuijn Droogleever. T. G. G. Valette. H. Groenendaal, Penningm. Dr. L. A. Kesper, Secretaris. J. J. Grootendorst, Voorz. T. Crebas, Secretaris. Spaarkas. Beheerd door het Burgerlijk Armbestuur. Vereeniging „Maatschappelijk Belang”. Bestuur. I H. W. M. Steevens, Penn. I J. Breebaart Lz. der Smede, Commiss. J. de Jong Azn., Is Commiss. J. Klopper, 2e J. J. Grootendorst, Voorz. J. G. v. Dam, Vice- Voorz. J. S. v. d. Sloot, ie Schrijver. A. J. v. d. Sanden, Penningm. Het doel is onderlinge geldelijke bijstand in geval van ziektebovendien Kleermakers-Vereeniging „Onderl. Hulpbetoon”. Opgericht Februari 1889. Bestuur. C. M. Puijk. J. Heij. K. van Vliet. G. Boot. Maatschappij tot Nut van ’t Algemeen. Departement Gouda. Dr. D. Terpstra, Voorzitter. J. H. van der Voort. C. Witte van de Velde. Dr. W. Julius. Ambachtstand-V ereeniging. Bestuur. j Th. Binnendijk, Commissaris. J. D. de Bock, 1 W. Kromhout Jr., I P. H. Berlijn, W. G. v. Geelen, Voorzitter T. C. de Moor, Secretaris. M. Woerlee, Commissaris. H. van Willigen, SPAAR- EN HULPBANK. Commissarissen. Mr. J. Fortuijn Droogleever, Voorzitter. Dr. W. Julius, Vice-Voorz. J. F. M. Temminck. G. C. Fortuijn Droogleever. A. van Reedt Dortland. D. Hoogendijk. H. Enno van Gelder. Zittingen van ontvangst van aflossingen aan de HulpbankZaterdagavond van 6J—uur; inleg Spaarbank Zaterdagavond van 8—10 uur; voor uitbe taling'van voorschotten Hulpbank Maandagavond 8—9 uur; teruggave inleg- gelden Spaarbank Maandagavond van 8—9 uur. Spaarbank-inleggers ge nieten 3% ’sjaars rente. een geldelijke uitkeering bij overlijden. Vereeniging voor Timmerlieden, onder de zinspreuk; „Zorg voor de toekomst." Bestuur. B. Hoogerwaard, Voorzitter. Th. Revet, Secretaris. J. v. Ham, Penningmeester Het doel is; onderlinge geldelijke bijstand in geval van ziekte of overlijden. Contributie 10 ets. per week. 60 leden. Metselaars-Vereeniging „Onderl. Hulpbetoon”. Bestuur. J. van W. Bouwman, C. Verschut, H. Rabouw, Penningmeester. G. de Gruil, Het doel is gelijk aan dat der vereeniging voor timmerlieden. LEESBIBLIOTHEEK VAN HET DEPARTEMENT. Commissarissen. Dr. D. Terpstra, Voorzitter. J. H. v. d. Voort, Secretaris. J. F. M. Temminck. Pensioenvereeniging voor Werklieden. Afdeeling Gouda. Voorz. J. H. v. d. Voort, Secretaris. C. D. Julius, Penningmeester.

Adresboeken Gouda | 1891 | | pagina 64