Ill no P. F. van Slijpe, Voorzitter. Penningmeester 35 Kunst- H. Enno van Gelder. J. v. Nijmegen Schonegevel. H. Jager, President. J. C. IJsselstijn, Secretaris. G. Soos. Penningmeester B. Scholten. E. Oostenrijk. J. G. Arentz, Directeur. J. Jansen, 2C Secretaris. H. H. Week, Bibliothekaris en Verslaggever. W. Wernink, Comm. J. A. C. IJsselstijn, Comm. J. Arends, Banierdrager. J. M. Noothoven van Goor, Voorzitter. H. Jager, Onder-Voorzitter. J. C. IJsselstijn, Secretaris. W. Begeer, 2e R. K. Leesvereeniging, Westhaven. Mr. H. A. des Amorie v. d. Hoeven H, (7 Hage} Eere- Voorz. J. G. Kropman, Voorzitter. F. H. Peeters, Vice- Voorzitter. J. J. v. d. Sanden, Penningm. D. A. Ponsioen Az., ic Seer. p. m. 200 leden. Contributie 3,50. De Goudsche Kegelclub. (In de kegelbaan der Sociëteit «de Reunie”.) Bestuur, A. W. Roes. Sociëteit „Ons Genoegen”, in de Boelekade. Commissarissen. A. v. Veen, Penningmeester P. J. Bellaart, 2' G. A. Bonter. C. IJsselstijn. F. Herman Fzn. Contributie 8,—. Tijdelijke Omslag f 1,— Zangvereeniging „Apollo”. Commissarissen H. J. W. Huber, Voorzitter. H. Ouderkerk, Secretaris. J. Gonda, Penningmeester. Contributie voor Hen. en werkende leden 3,—. 36 werkende leden. Kolfclub „Gouda”. (In de kolfbaan der Sociëteit «Ons Genoegen”.) Bestuur. G. A. Bonter, Commissaris. Corn. Jonker, Dr. J. C.Schoneveldv.d.Cloet. Mej. J. E. Braat. M. Salverda. Mart. J. Bonman, Directeur. Contributiewerkende leden 6,— (meerdere uit hetzelfde huisgezin f 3,— ,c;;.) Buitengewone leden f 3,50, met vrije Introductie van 1 Dame; Donateurs en Donatrices f 3.— of meer, met vrije Introductie van 2 Dames, terwijl bij grootere giften het introductie-recbt wordt vermeerderd met 1 Dame voor elke f 3,— boven eerstgenoemd bedrag. Koorvereeniging van den Ned. Protestantenbond. Bestuur. L. P. Hoogendijk Jr., Penn. A. D. van Vreumingen, Seer. J. Gonda, Directeur. 32 werkende leden (een minimum contributie van f 1,50, 14 donateurs f 2,—. Nederlandsche Koorvereeniging. G. A. D. J. Gabrij, Correspondeer end lid. Contributie f 3.—. Debating-Club. Bestuur. Mr. J. Fortuijn Droogleever, Dr. L. A. Kesper, Secret.- Voorzitter. H. W. F. Bonte, Vice- Voorz. Doel: Ontwikkeling door voordracht en discussie. Bijeenkomst den twee den Dinsdag van de maanden September—April,’s avonds ten 7.' ure. Con tributie omslag van kosten. Gymnastiekvereeniging „Excelsior”. Ongericht 31 Mei 1880. Goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 5 Sept. 1883 n°. 27, Sic. n”. 244. H. Ouderkerk, Directeur. J. G. C. Kamphuizen, Pres. J. Engelbrecht, Sec. Achter de Vischm. 157. C. J. Verschoor, Penningm. 23 werkende leden. Contributie f 7,20 ’sjaars en f 0,30 entree, bevende Leden contrib. f 2,— ’sjaars. 4 Eere-Leden. Goudsche Zangvereeniging. Bestuur. Dr. H. IJssel de Schepper, Voorzitter. A. J. Dijxhoorn. E. J. Hoekstra. per "përsT”'Buitengewone hedenƒ3,30, mef vrije introductie van^l Dame; terwijf bij grootere“giften het introductle-recht wordt vermeerderd met 1 Damé

Adresboeken Gouda | 1891 | | pagina 67