I I 12 ”3 1 J. P. de Vooijs, Vice-Secr. L. J. Sparnaaij, Penningm. H. J. Nederhorst Jr., Vice-Sec. E. van Dantzig, Penningm. Mr. W. J. Fortuijn Droog- leever Jr., Secretaris. Aanmelding bij den Secretaris. 8 O. M. Adegeest. A. Steensma. J. Coster Jr. S. P. van der Klein Jr. C. J. A. Kerkhof. A. Hoogendijk. D. Braat. J. Breebaart Lzn., Voorz. C. J. A. Kerkhof, Penningm. J. L. van Eijk, Secretaris. W. T. Blom. A. D. van de Weg. G. A. Bonter. Goudsche Harddraverij- en Schoonrijderij Vereeniging „Eendracht Maakt Macht”. Bestuur. H. Schinkel. A. Jaspers. C. G. van den Berg. C. van Veen Azn. J. T. Jaspers. Oefeningsvergadering: ’s Maandagsavonds van 8—10 uur in het Gvmnas- tieklokaal Gouwe C 174. De gelegenheid bestaat voor ieder werkend lid der vereeniging gratis on derricht in het schermen te ontvangen. Vrijdagsavonds 8—10 uur in het zelfde lokaal. Leesgezelschap „Aspasia”. A. Langerhuizen van Uven, Directeur. Contributie f T,—. Het leesjaar begint 1 December. Meer dan 17 leden worden niet aangenomen. Aanmelding bij den Directeur. Leesgezelschap voor Buitenl. Tijdschriften. Bestuur. J.M. Noothoven v. Goor, Vrz. H. W. G. Koning, Penn. Maximum der leden 50. Contributie f 7,—. Ijsclub tot ondersteuning van Minvermogenden. E.L.E.v.Dantzig,Eere- Voorz. J. van Galen, Voorzitter. M’. v. Aalst, Vice- Voorzitter. J. L. van Eijk, Secretaris. J. v. Sonsbeek, Vice-Secret. A.J.IJsselstijn Cz.,Penningm. H. N. v. Schaik, 2' Ijsclub. G. P. Cheriex, Voorzitter. G. H. G. de Lange, Secr- P enningmeester Leesgezelschap (Juridisch). Mr. J. Fortuijn Droogleever, Bestuurder. Contributie f 6,— benevens eene entrée van f 3,—. Aanmelding bij den Directeur. OPLEIDINGSKLASSE. Voor jongens van 12—16 jaar. Opgericht 1 Februari 1882. Contributie f 6,— ’sjaars. Goudsche Cricket- en Football-Club „Olympia”. Beschermheer Dr. H. IJssel de Schepper. W. v. Ingen Schouten, Voorz. M. van Mens, Vice- Voorz. D. K. deKoningMunting, Sec. Goudsche Zwemclub. A. D. van Vreumingen, Vrz. I A. C. Cosijn, Vice-Voorz. H. J. L. Kamsteeg, Secret. Aantal werkende leden 35, contribueerende 113. Om als werkend lid te worden aangenomen, moet men een contributie be talen van f 2,— en een entree van f 0,23. Donateurs als minimum jaarlijksche contributie f 1.— Ieder, die lid der vereeniging wenscht te worden, moet zijn voornaam, naam en woonplaats door een lid schriftelijk aan den Secretaris doen opge ven, terwijl het bestuur over de aanneming der candidaten, als lid, beslist. Wielrijdersclub „de Antiloop”. J. P. Hooftman, Gouda, Pres. A. Breekland Jr., Bodegra ven, Secretaris. Nederlandsche Schaakbond. Afdeeling Gouda. C. Messemaker, Correspondent. Schaak- en Dansgezelschap „Messemaker”. LokaalHarmonie (Markt) Woensdagavond 8 uur. Bestuur. C. Messemaker, Voorzitter, I C. J. Faure, Secretaris. J. Coster, Penningmeester Entrée f 1,—. Contributie f 1,—. 23 Leden. A. Dortlandjr., Gouda, Pen. J. van Essen, Best. M. M. Schim van der Loeff. A. W. Roes. J. v. Nijmegen Schonegevel.

Adresboeken Gouda | 1891 | | pagina 68