n8 119 Olieslagerij. H. Braai. Liesker Comp. T. P. Viruly Comp. Leerlooierij. A. W. Roes. Huidenzouterij I. A. Trijbits. van Gebrs. Kersbergen. Borstelfabriek. (P- Patent-Oliefabrieken. I J. van der Linden Gzn. Fabrieken van Kunst-mineraalwater. Slotemaker C°. Firma de Boog. Fabriek van Lakken en Vernissen. C. van Dillen en Zonen. J. IJsselstijn, Voorzitter. H. Straver, Secretaris. H. C. Kortenoever, Commiss. j en Zonen. (F. S. de Vletter. Kortenoever en Zoon. (J. Lafeber en Zoon. (F. Prince en Zonen. (G. Soos. (G. Sparnaaij Spit en d IJpelaar Pzn. (J. IJsselstijn. (A. IJsselstijn. (J. Fabriek van Waskaarspitten. H. W. G. Koning. S. S. Polak. Fabriek van Margarine of Kunstboter. De Goudsche Boterfabriek (firma W. Hoogendijk Wzn.) Fabriek van Leidsels, Spiegelkoord, enz. E. T. J. Hoskijn. Sigarenfabrieken Firma v.d.Garde en Vrijlandt. I C. A. Spruijt. D. G. van Vreumingen. C. G. van der Post. Commissarissen der Kleingaren-fabrieken. P. J. Bellaart, Commissaris. I J. B. van Catz, Distillateurs. P. J. van Vreumingen, 2' kl. M. J. Oosterling, 2C kl. I Branderijen. Firma Wed. J. van Kranen burg Zn. Balen. (J. van Binnendijk. (Wed. T. Blokland. (N. L. van Gidts. (J. de Goedewaagen en Zoon. Kleijn Pzn. (A. van der Kleijn en Zn. (Wed. J. v. d. Prince en Cie. (Jan. Snipper- en Besehuitliomgzoet-fabriek. H. N. van Schaik. W. Hulleman. Garenfabrikanten. Bellaart (P. J.) firma Ho gendoorn. Biezenaar. (A. en J. Catz en Zoon. (J. P. van Dorst. (A. van Galen. (Wed. B. Jong. (A. de jong. (J. de Kleijn en Zoon, (van der Kleijn en Straver. (van der Firma Wed. J. van Kranen burg Zn., i° kl. Firma L. J. Florijn, 1' kl. Pijpenfabrieken. Rijst Jzn. (H. van Sparnaaij en Zonen. (F. S. Wagenaar. (B. Wagenaar. (G. J. Want. (P. van der Want Az. (P. J. van der Want. (P. G. van der

Adresboeken Gouda | 1891 | | pagina 71