I 124 *25 J. C. W. ter Bruggen Jr., Apothekers. Van der List, Boden. nr. 21. Publieke Lokalen. Nut en Vermaak, Oosthaven, Concertzaal. Kunstmin, Boelekade. Concert-enSchouwburgzaal Het Schaakbord (Bovenzaal) Kleiweg. en Heelkunde. De Paauw, Markt, Restaur. Het roode Hert, Turfmarkt Het Schippershuis, Veerstal. Café Belvédère, Markt. Vrede-Best, Stations koffiehuis, Crabeth- straat. en Heelkunde. en Heelkunde. De Paauw, Markt. De Harmonie, Vrede-Best, Het N. Herthuis, Spoorstraat. Oranje en Ned.l., Turfmarkt. H 167 (middelste deur.) Bizondere Lokalen. Bank van Leening, St. Anthoniestraat G Gasthuis (St. Catharina,) Oosthaven B Amsterdamsche Algem. Verzekering-Maatschappij, voor uitkeering bij overlijden. P. van den Hoek, Agent. Wed. I. de Jong, Bode. G. A. Posthuma, Directeur. Dr. I. Minnigh, Algem. Utreehtsche Maatschappij voor geldelijke uitkeering na overlijden. J. Bik, Agent en Correspondent Begrafenis-, Zieken- en Geneeskundige Sociëteit. Onder de zinspreuk: ”Tot aller hulp en welzijn in en na het leven”, onder directie van R. J. Wijlacker. J Schluter, Bode. J. A. v. Leeuwen, Nieuwe- haven N 93, Bode. Daaraan zijn verbonden. Dr. A. Romeijn, voor Genees- en Heelkunde. H. J. de Voogt, voor Genees- M. Spruijt, voor Heelkunde. Dr. J. W. Kroon, voor Genees- Dr. J. H. Bakker Niemeijer, voor Genees- en Heelkunde. H. G. Hoefhamer en firma F. Grendel, Apothekers. W. M. de Knoop, Vroedvrouw Begrafenis- en Ziekenfonds. Onder de zinspreuk »Tot Nut van 't Algemeen”te ’sGravenhage onder directie van W. J. van Zanten Jut, te ’sGravenhage. G. H. Korte, Agent, v. Gouda. W. G. Soeter, Bode. W. F. Carrière, Bode. Daaraan zijn verbonden. voor Genees- en Heelkunde. Dr. J. H. Bakker Niemeijer, voor Genees- H. J. de Voogt, voor Genees- en Heelkunde. P. J. A. Levedag, M. Spruijt, voor Heelkunde. Firma F. Grendel, en W. Kromhout Sr., Boekhouder Van der Bruggen en G. Jue en P. Rond, Boden. Verhuurders van Lijkkoetsen. Gebr. Blom. H. Wolfswinkel. Publieke Verkoopingen. van roerende goederen, gehouden wordende door G. C. Fortuijn Droogleever, in de Peperstraat K 252. P. M. Montijn, in de Nieuwsteeg, E 16/17 bij den Kleiweg. Logementen en Koffiehuizen. De Zalm, Markt. De Harmonie, Markt. Het Schaakbord, Kleiweg, Restauratie. De Romeijn, Spoorstraat. Het Nieuwe Herthuis, Spoor straat, Restauratie. H. J. de Voogt, P. J. A. Levedag, H. G. Hoefhamer, Apotheker. Firma F. Grendel, Algemeen Ziekenfonds voor Gouda. Dr. A. Romeijn, voor Genees- en Heelkunde. Dr. J. W. Kroon,

Adresboeken Gouda | 1891 | | pagina 74