13° Ï31 UUI'. das 3 uur. dag 6 uur. Aankomst te Guuda Aankomst te Gouda Donderdag- Aankomst te Gouda Dinsdagna- den I-[V vroeg. Aankomst te Gouda Zaterdag- Beurtman III 10 uur. 10 uur. Aankomst te Gouda Zaterdag- uur. Aankomst te Gouda Woensdagvoormid- Aankomst te Gouda Aankomst te Gouda Aankomst te Gouda 3 uur. Aankomst te Gouda Zondag- Aankomst te Gouda uur. uur. uur. Van ’s Bosch naar Gouda Donderdagmorgen vroeg, ongeveer 1 uur Van Helmond naar Gouda Woensdagavond. Aankomst te Gouda Donder dagmiddag 3 uur. Van Haarlemmermeer naar Gouda vroeg. voormiddag 10 uur. Van Zwolle naar Gouda Vrijdagmorgen. middag 3 uur. Van Meppel naar Gouda Vrijdagmiddag. middag 1 uur. Van 's Bosch naar Gouda Vrijdag vroeg. Aankomst te Gouda Zaterdag namiddag. Van Waalwijk naar Gouda Vrijdagavond. namiddag. Van Breda naar Gouda Dinsdagmorgen. Aankomst te Gouda Woensdag. Harlingen, Franeker en Leeuwarden Leeuwar- DOORTREKKENDESTOOMBOOTEN. Maandag vertrekt naar Gorinchem, 's Bosch en Tilburg Koophandel 10 uur. Maandag vertrekt naar Helmond, Geldrop en Veghel Helmond-Amsterdam 10 uur. Maandag vertrekt naar Haarlemmermeer Carsjens namiddag 4 uur. Dinsdag vertrekt naar Kampen en Zwolle Koophandel namiddag 3 uur. Dinsdag vertrekt naar Kampen, Zwolle en Meppel Paul Krüaer namid dag 3 uur. Dinsdag vertrekt naar Gorinchem, 's Bosch en Tilburg Stad Leiden namid dag 3 uur. Dinsdag vertrekt naar Waalwijk en Tilburg Waalwijk- Amsterdam namid dag 6 uur. Dinsdag vertrekt naar Breda Breda-Amsterdam namiddag 6 Dinsdag vertrekt naar Haarlemmermeer Carsjens namiddag 2} Dinsdag vertrekt naar Woerden Stad Woerden namiddag 2 Dinsdag vertrekt naar Zaandam en Wormerveer Noordholland III namid dag 3 uur. Dinsdag vertrekt naar Zaandam en Wormerveer Dordrecht I voormid dag 8 uur. Woensdag vertrekt naar Harlingen, Franeker en Leeuwarden Leeuwar den I-[V vroeg. Woensdag vertrekt naar Gorinchem, Zalt-Bommel, Druten en Nijmegen Beurtman III 10 uur. Woensdag vertrekt naar Helmond, Geldrop en Veghel Helmond-Amsterdam 10 uur. Woensdag vertrekt naar Dordrecht en Moerdijk Dordrecht II 10 Woensdag vertrekt naar Gorinchem, ’s Bosch en Tilburg Amsterdam 10 uur. Woensdag vertrekt naar Middelburg en Vlissingen Zeeland 10 uur. Woensdag vertrekt naar Goes Annie 10 uur. Woensdag vertrekt naar Antwerpen en Brussel Antwerpen-Rotterdam 2 uur. Woensdag vertrekt naar Rotterdam, Vlaardlngen Prinses Maria, Rotterdam en Nestor 9 uur Woensdag vertrekt naar Bergen op Zoom, Rosendaal Anna namiddag 6 uur. Donderdag vertrekt naar Eindhoven, Geldrop en Veghel Koophandel voor middag 2 uur. Donderdag vertrekt naar Alkmaar, Nieuwediep, den Helder Nieuwediep voormiddag 3 uur. Donderdag vertrekt naar Groningen Hunze voormiddag 12 uur. Donderdag vertrekt naar Purmerend, Edam, Hoorn, Enkhuizen en Medem- blik Edam voormiddag 1 uur. Donderdag vertrekt naar Zierikzee Koophandel voormiddag 10 uur. Donderdag vertrekt naar Gorinchem, Nijmegen, Wageningen en Arnhem Concordia VII. Vrijdag vertrekt naar Zaandam en Wormerveer Concordia VI vroeg. Vrijdag vertrekt naar Gorinchem, Zalt-boinmel en Tiel Stad Tiel II 10 uur. Vrijdag vertrekt naar Dordrecht, Arnhem, Zutfen Dordrecht I met overla ding namiddag 2 uur. Vrijdag vertrekt naar Gorinchem, ’s Bosch en Tilburg’s Hertogenbosch voor middag 10 uur. Vrijdag vertrekt naar Gorinchem, 's Bosch en Tilburg Noordholland III nam. Vrijdag vertrekt naar Rotterdam, Vlaardlngen Prinses Maria, Rotterdam I, Nestor 2 uur. Zaterdag vertrekt naar Sneek, Lemmer, Joure, Bolsward en Heerenveen Sneek I vroeg. Van Haarlemmermeer naar Gouda vroeg. Aankomst te Gouda Woensdag- voormiddag 3 uur. Van Woerden naar Gouda vroeg. dag uur. Van AArormerveer naar Gouda Donderdagmiddag. Vrijdagmiddag. Van Leeuwarden naar Gouda Woensdagmorgen. Donderdag. Van Nijmegen naar Gouda Zaterdagmorgen. Aankomst te Gouda Woens dagmorgen 10 uur. Van Helmond naar Gouda Vrijdagmiddag. Aankomst te Gouda Zaterdag middag. Van Dordrecht naar Gouda Zondagmorgen Zondag 8 uur. Van ’s Bosch naar Gouda Zaterdagmorgen Zaterdagmiddag. Van Middelburg naar Gouda Zondagmorgen. middag. Van Goes naar Gouda Zaterdagmorgen. Aankomst te Gouda Zaterdagavond. Van Antwerpen naar Gouda Woensdagavond. Aankomst te Gouda Don derdagavond. Van Vlaardlngen naar Gouda Dinsdagmorgen. Aankomst te Gouda Dins dagavond. Van Bergen op Zoom naar Gouda Zondag vroeg. Aankomst te Gouda Zondagavond. Van Alkmaar naar Gouda Maandagmorgen II uur. Dinsdagvoormiddag 2 uur. Zaterdag vertrekt naar den I-IV 12 uur. Zaterdag vertrekt naar Zaandam en Wormerveer Noordholland II vroeg. Zaterdag-nacht vertrekt naar Rotterdam en Vlaardlngen Prinses Maria, Rotterdam I en Nestor 2 uur Zondag vertrekt naar Groningen Hunze Maandag vroeg. Zondag vertrekt naar Dordrecht en Moerdijk Dordrecht III voormiddag 10 uur. Zondag vertrekt naar Deventer, Zutphen, Arnhem. Doesburg, Olst, Wijhe enz. Salland 10 uur. Zondag vertrekt naar Roermond, Weert en Maastricht La belle Alliance 11 en III 10 uur. vroeg. Aankomst te Gouda

Adresboeken Gouda | 1891 | | pagina 77