f
WIJK H.
I
i
23
22
55
58
58a
N°.
Hi
13
18
129
78
19
26
27
76
77
130
131
132
IN0.
50
79
80
81
14
15
16
17
93
'93a
94
102
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
113a
N°.
82
N°.
84
85
87
88
89
91
92
IN0.
116
117
120
122
123
125
136
19
20
21
22
23
24
25
51
52
N°.
98
99
101
102
103
104
105
106
107
108
109
64
65
66
67
68
69
70
71
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
126a
127
N°.
1
5
6
7
8
10
11
35
36
37
38
39
40
41
44
45
45a
46
47
139
139a
141
142
143
144
145
146
1 It. JJUH1JU Ü1., ntlddlC
H. J. de Groot, kastelein.
115 A. Snelleman, timmerman.
NAMEN EN BEROEPEN.
W. Hoebeek, timmerman.
W. Langeraar, marskramer.
L. Boulogne, mandenmaker.
P. Schouten, fabriekwerker.
B. Gestel, verver.
M. van Vliet, slager.
J. M. de Weger, barbier.
C. M. Groenendaal.
W. Verburg, tapper.
P. Rijnhout, hckelaar.
C. Breekland, touwslager.
109a Wed. den Held—Prins.
1096 Wed. de VVeger—van Tok.
N°. 110 tot 147. St. Anthoniestraat.
110 P. H. Berlijn Sr., kassier b. v.l.
113
M. Ketel, verver.
N. C.yanGeldermalse!’,
Ha J. Zwaanstra, rijks ambtenaar.
73 E. van Gent, kantoorbediende.
75a J. Schreuder, pakhuisknecht.
75c Wed. Doesburg—v. d. Bree.
7ö<t P. Borst, bleekersknecht.
Tóe J. Rietveld, bouwknecht.
Tóf J. A. Harmsen, smid.
73g H. Hilgers, machinist
734 J. Brussé, touwspinner.
W. Voorburg!), particulier.
H. C. N. van kmerom,predikant.
Mej. C. C. W. v. Amerom,onderw.
Mej. M. L. J. Bender, hoofd 2e B.
school voor Meisjes.
W. Comfurius, gep. kap. O.-I.
G. A. Oudijk, architect.
N. van Krimpen, commissionnair.
NAMEN EN BEROEPEN.
Wed. van Vliet—Poot.
A. Sanders, borstelmaker.
D. Amesz, timmerman.
27a Ha. Ruis, naaister.
28 L. de Heij, melkverkooper.
29 N. Kunsel, schoenmaker.
30 .1. N. de Groot, blikslager.
31 A. Hendriksen, koopman.
31a M. van Velzen, suikerballenmaker.
316 G Koog, koopman.
Nu. 35 tot 52. Turfmarkt z, z. tot
de Geerte den Bultsteeg.
F. van Utrecht, bierhandelaar.
Mej. L. J Wijnmalen, onderwijl.
E. van Gent, pijpmaker.
S. W. Wulffraat, pakhuisknecht.
J. C. de Jong, mandenmaker.
Wed. Faure—Schotel.
L. M. Rood, Israël, voorganger.
A. Ketellapper. Isr. godsdienstond.
E. de Jong, timmerman.
G. van Veen, schipper.
F. Boulogne, mandenmaker.
M. Woerlee, smid.
48 S. F. Teellng, procuratiehouder
firma Knox Sf Dortland.
H. Smit, metseïaar.
NAMEN EN BEROEPEN.
W. Griinder, logementhouder.
84 tot 115. Turfmarkt n. z. tot
de Lange Dwarsstraat.
K. L. Reekers, koekbakker.
J. L. Bruns, manufacturier.
E. Kortenoever, fabrikant.
A. P. Tgsterman, bediende.
S. Steensma, koopman.
J. van der Linden, oliefabriek.
B. Belonje Jr., schoenmaker.
92a B. Belonje.
P. van den End, koopman.
H. Haverkamp, boekbinder.
J. Nederhof, kleermaker.
G. Pujjk,
C. C. H. Prince, fabrikant.
A. J. J. Vos, papierfabrikant.
Wed. Beekman.
A. van der Star, particulier.
.1. R. T. Vos, grutter.
W. F. Carrière, manuf. en conf.
J. Kortenoever, particulier.
Wed. C. J. van der Klein—Borst.
G. Beekenkamp, particulier.
T. de Hoog, schipper.
11. de Hoog, godsdienstonderw.
J. Heij, kleermaker.
II. Bouters, contr. scheepvaartr.
Wed. Steenbergen—Bouters.
W. Woerlee, meubelmaker.
Ilia Mej. M. de Koning.
11S A f'kncfrnm hrilrlcriv
N°. 1 tot 13. Blauwstraat. Van de
Hoogstraat tot de Naaijerstraat.
NAMEN EN BEROEPEN.
Wed. Roosa—Zweed ijk. tapster.
G. IJsselslijn, garen band.
B. 1.. v. Veen, aardappelschipper.
P. Mul,
A. Bontekoe, timmerman.
B. Boon, melkboer.
C. P. N. Valette, gep. rijks onto.
T. G. G. Valette, leeraar II.B.S.
Wed Valette—Gaster.
J. C. W. Terbruggen, apotheker.
N”. 14 tot 34. Naaijerstraat.
J. Monasch, koopvrouw.
S. Katz, koopman.
J. J. van Velzen, winkelier.
J. Hoebeek, schoenmaker.
H. J. van der Ben, bediende.
L. Sanders, koopman.
O. v. Monnikendam,
J. Gosseling, beeldhouwer.
C. van der Ree, koopman.
A. Groenendal, groenteboer.
P. Schollen,
E. Monasch, kleermaker.
B. J. Lansdorp, spekslager.
i). van Vliet, groenteboer.
NAMEN EN BEROEPEN.
Wed. K. Gestel.
Wed. Klaus—Boon van Ostade.
M. van Dantzig, practizijn.
Wed. Schouten—Neeleman.
N’. 53 tot 58. Geerte den Bultsteeg.
G. den Edel, water tf vuur.
36 P. T. Krootjes, varensgezel.
K. van der Laan, touwspinner.
A. A. Snelleman. pijpmaker,
Wed. Koemans—van der Sloot.
386 M. Stolwijk, timmerman.
58c J. C. Kremp. pakhuisknecht.
38d G. Wilson, touwslager.
58e P. J. Koemans, fabriekwerker.
38/ J. van Willigen, blikslager.
N°. 59 tot 83.
59
60
61
62
63
NAMEN EN BEROEPEN.
G. Berlijn, schoenmaker.
A. J. Feit, barbier.
J. den Outer, arbeider.
E. v. d. Laan, schippersknecht.
F. Cozak, fabriekwerker.
M. J. van Zutphen. kantoorbed.
C. de Jong, koperslager.
J. H. v. der Want,pakhuisbaas.
137a D. J. van Nabuijs, serg. maj. inf.
138 P. j Rijnaarts, parapiuiemaker.
H. H. Kok, smid.
P. J. Honings, metselaar.
E. Jaske, schoenmaker.
F. Oomens, timmerman.
P. Jansen, verver.
N. van der Wouden, tuinier.
Wed. Knoers—de Goede, winkel.
Wed. v. Wijngaarden—v. Vliet.
Turfmarkt z. z. einde.
G. C. Maree, pottenbakker.
J. Ouweneel, aardappelschipper.
D. Ouweneel, schipper.
P. den Hertog, blikslager.
G. C. van der Want, fabrikant.
P. van der Want, G.C.z. koopman.
Isr. Oude mannen en Vrouwenh.
P. Brons Middel, org. St. Janskerk.
H G. Niesing, particulier
Erven Lunenburg, koekbakker.
Wed. P. W. van Eijk.
J. de Mol, kleermaker.
Gez. van Steinvoort, naaisters.
Wed. C. van Eeuwen—v.Galen.
71a C. H. Wildenburg, timmerman,
li J. D de Bock, kantoorbediende.
74 V Cvaii’Geidermalsen^serpeanl.
van Gent, ’kantoorbediende.
113 A. G. Oostrum, bakker.
N’. 116 tot 155. Lange dwarsstraat.
J. Sjouke, tapper.
Wed. v. d. Hoeven—Bakker.
J Zijlemans, koopman.
A. Verblaauw, slagersknecht.
C. Kromme, schepenjager.
J. Dokter, werkman.
D. van Oudsboorn, koopman.
T. H. Prinsenberg, tuinier.
J. W. Morle, arbeider.
W. Bakker, touwslagen
J. Koppendraaier, opperman
G. van de Water, schipper.
128 W. de Gruijl, pijpmaker.
"I D. van Reede. werkman.
129a A v. d. Vree, tuinman.
Wed. de Bruijn—van Leeuwe
A. Prins, werkman.
Wed. Danens—v. d. Hei.