I H. 67 66 C. Verschut. J. Blok. F. Weil. Concierge van het Raadhuis. G. Landwehr. E. Overbosch. Directeur der Gemeentelijke Gasfabriek. P. Hornes. Afslager der Visch. C. van Velzen. J. Schuling. Hooiweger. Opzichter van het Proveniershuis. J. van Mensch. F. G. Tijbout. Onderhouder der uurwerken. Klokkenist. J. H. Vetter. J. H. Vetter. B. H. Maaskant. H. Bouwer. H. Bouwer. Willigen. Geneeskundige Verzorging Politie. In de Gemeente. A. Nortier, Boekhouder. het Gebouw Arti-Legi. L. Binnendijk. M. Dekker. L. Burgersdijk. W. Kromhout Jr. P. H. Berlijn, Kassier. G. van Zutphen, Onder Kass. H. G. van Gent, Boekhouder. C.J. deGroot, Zilverpand-bew Hulp-Lijkdragers. J. P. de Weger. Grafmakers H. Verbeek. Keurmeesters van het Vleesch, P. Hornes. Keurmeester der Visch. Rooimeesters. Gemeentebode. Gemeente-Artsen. Dr. P. J. A. Levedag. P. Rond. B. Lens. J. C. van der Bruggen. PLAATSELIJKE INSTELLINGEN. Bank van Leening. Commissie van Administratie. H. W. G. Koning, Secretaris. C. C. H. Prince. W. K. van Zutphen. Opwinder der Klokken. Noodhulp-aanzeggers. van Lijkdragers. N. van Blokland. H. Sluiter. H. J. Waard. Aansprekers-Begrafenissen. W. Begeer Lz. De Burgemeester, Mr. A. A.v. Bergen IJzendoorn, Vrz. Beambten. A.Kwinkelenberg, Wolp.bew. M. van Beuzekom, D. L. Soer, Schrijver. Maria v. d. Merwe, Inbr engst J. J. Prins. Ambtenaren bij de Gemeentelijke Gasfabriek. H. Lenderink, Opzichter. Concierge van Aanplakker. J. de Jong, Noodhulp-Aanp. Omroepers. J. C. van der Bruggen. Directeur der Algemeene Begraafplaats. D. van Straaten.

Adresboeken Gouda | 1893 | | pagina 41