HOOGER ONDERWIJS. MIDDELBAAR ONDERWIJS. Delf- 8o 81 het 6 Rijks Hoogere Burgerschool met Vijf jarigen Cursus. Mr. A. A. van Bergen IJzen- doorn, Voorzitter. Dr. F. H. G. v. Iterson. Inspecteur. Dr. A. T. van Aken, te T Hage. Dr. H. IJssel de Schepper. H. J. Nederhorst. Beambte aan deze School. J. P. Delchambre, Concierge. Inspecteur. Dr. C. J. Eggink, te ’s Gravenhage. Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. Mr. A. A. van Bergen IJzen- doorn, igi Voorzitter. Dr. F. H. G. v. Iterson, Seer. Gymnasium. Curatoren. Mr. D. N. Brouwer, Secret. Mr. D. J. van Heusde. Ds. H. C. N. van Amerom. van Uven, Leeraar in de Natuurlijke en de Na- Personeel. Dr. W. Julius, Directeur, Leeraar in de Geschiedenis. J. J. Bertelman, Leeraar in het Handteekenen. H. J. Steenbergen, Leeraar in de Gymnastiek. Mr. J. Fortuijn Droogleever, Leeraar in de Staats- en Handelsvuetenschappen. H. W. F. Bonte, Leeraar in de Fransche Taal en Letterk. A. Roozeboom, Leeraar in de Wiskunde. A. Langerhuizen van Uven, L.eeraar in de Natuur-, de Plant- en Dierkunde en de Cosmographie. A. F. Cremer, Leeraar in de Aardrijkskunde en Schoonschrijven Dr. F. W. Raabe, Leeraar in de Schei-, Aard- en stof kunde. J. H. van der Voort, Leeraar in de Engelsche Taal- en Letterkunde. H. van Steel, Leeraar in het Rechtlijnig Teekenen. M. J. van Dugteren, Leeraar in de Nederlandsche Taai en Letterkunde. Th. G. G. Valette, Leeraar in de Hoogd. Taal- en Letterk. Dr. H. A. W. Speekman, Leeraar in de Wis- en Werk tuigkunde. Leeraren. Dr. A. van IJsendijk, Rector, Leeraar in de Oude Talen en Rom. Antiquiteiten. Dr. L. A. Kesper, Conrector, Leeraar in de Oude Talen. Dr. R. A. M. Stavenisse de Brauw, Leeraar in de Ge schiedenis. R. K. Boekmeijer, Leeraar in de Oude Talen. Dr. B. J. H. Ovink, Leeraar in de Oude Talen. A Ketellapper, Leeraar in het Hebreeuwsch. M. J. van Dugteren, Leeraar in de Nederlandsche Taal en Letterkunde. H. W. F. Bonte, Leeraar in de Fransche Taal. Th. G. G. Valette, Leeraar in de Hoogduitsche Taal. J. H. van der Voort, Leeraar in de Engelsche Taal. A. F. Cremer, Leeraar in de Aardrijkskunde. F. Sieverdink, Leeraar in de Wiskunde. Dr. H. A. W. Speekman, Leeraar in de Natuurkunde en de Wis- en Natuurkundige Aardrijkskunde. Dr. F. W. Raabe, Leer-aar in de Scheikunde tuurlijke Historie. A. Langerhuizen Historie.

Adresboeken Gouda | 1893 | | pagina 50