J- LAGER ONDERWIJS. S. J. van Eijk, 83 82 Openbare Burger Avondschool. I. a Inspecteur der 2e Inspectie. J. C. Fabius, te Delft. Beambten aan deze Scholen. H. A. Toen, Amanuensis voor Natuur- en Scheikunde. Districts Schoolopziener van het District Rotterdam. Mr. A. M. de Cock, te Rotterdam. Arrondissements-School opziener. Mr. M. M. Schim van der Loeff. J J? M. den Oudsten, Onderwij zer teekenen. Commissie van Voorzitter. J. H. van der Voort, Secr. M. Spruijt. C. W. van de Velde. De gewone Vergaderingen worden gehoude z...j i J... Toezicht op het Lager Onderwijs. G. P. Cheriex. A. K. van der Garden. J. W. Vorster. Dr. A. van IJsendijk. o ^en °P den tweeden Woensdag van iedere maand in het gebouw Arti-Legi, des avonds te hal/ acht. j 5? Tweede Kostelooze-scbool. vrouwelijke handwerken. J. C. Hoogendijk, H. P. Kluit, A. E. Soet, geb. Berlijn, On derwijzeres vrouw, handw. J. v. Kempen, Hfd. d. School. J. D. Emeis, Onderwijzer 3°. Tusschenschool. Hfd. d. School. C. Kruijt, Onderwijzer J. D. Emeis, Onderwijzer. E. R. C. Peletier, W. de Ven Jr R. Oosterling, Arrondissement Gouda van het District Rotterdam. Ammerstol, Bergambacht, Berkenwoude, Cappelle a/d IJsel, Gouda, Gouderak, Haastrecht, Hekendorp, Krimpen a/d Lek, Krimpen a/d IJsel, Lekkerkerk, Moer- capelle, Moordrecht, Nieuwerkerk a/d IJsel, Ouderkerk a/d IJsel, Oudewater, Pape- kop, Schoonhoven, Stolwijk, Vlist, Waddingsveen, Zevenhuizen. OPENBARE SCHOLEN. 1°. Eerste Kostelooze-school. J. Gonda, Hoofd der School. v. Kempen, Onderwijzer. j. Griffioen, L. C. J. de Groot, C. J. Verschoor, E. van Dantzig, E. A. Zwaaneveld, G. D. Heij, 2°. S. Posthumus, Hfd. d. School. H. Reijnders, Onderwijzer. M. den Oudsten, A. Willers, J. Visser, A. Stoorvogel, W. J. Huber, M. W. v. d. Hoeven, G. Kok, Onderwijzeres en in Herhalings-school. J. Griffioen, Onderwijzer j E. A. Zwaaneveld, Leeraren. A. Langerhuizen van Uven, Directeur, Natuur- en Schei kunde, Mechanica en Technologie. A. Roozeboom, Wiskunde. J. Slop, Nederl. Taal, Aardrijkskunde en Geschiedenis. G. N. Kruisheer, Rekenen en de Beginselen der Meetkunde. Mr. J. Fortuijn Droogleever, Staathuishoudk. en Boekh. J. J. Bertelman, Handteekenen en Boetseeren. J. D. Rijk, Rechtlijnig en Bouwkundig Teekenen. H. van Steel, Hand- en Rechtlijnig Teekenen J. Lugthart, Adsistent Handteekenen. C. Zoet, Onderwijzer P. W. Bouwer, Onderws. en in vrouwel. handwerken. E. van Rijk, Onderwijzeres vrouwelijke handwerken. L. J. Wijnmalen, J. Bik, Concierge van de I Gebouwen.

Adresboeken Gouda | 1893 | | pagina 51