F. J. Boer 87 86 Onderwijzeres. Hoofd der School. Dr. P. J. A. Levedag, Voorz. C. G. van der Post. R. K. Boekmeijer. J. G. Arentz. Mart. J. Bonman. P. Brons Middel. W. Konincks, (gediplomeerd). F. Harting. J. F. C. W. Adels, Secret. Muziekschool. Commissie van Toezicht. M. Spruijt, Voorzitter. D. Hoogenboom. C. van Veen Azn. Zwemschool. Commissie van Toezicht. J. F. C. W. Adels. A. D. van Vreumingen, Secretaris. V. RIJKS-NORMAALSCHOOL. De lessen worden gegeven In de le Openbare Burgerschool voor Jongens. H. J. W. Huber, Directeur. J. Gonda. S. Posthumus. R. Leopold. B. P. van Cittert Jr. J. G. Kropman. a. School voor Meisjes. b. Bewaarschool voor A. H. v. d. Bom, Hfd. d. Sch. A. Grobbenhaar, Onderwzs M. Adegeest, 4. r. Het bestuur is opgedragen aan de Directie van het Liefdegesticht. P. J. H. Brouwer, Onderw. J. J. Dalmeijer, C. de Rooij, Teekenen. P. A. v. Roon, Zang. H. J. Steenbergen, Gymnast. M. P. P. Wijnrox, Handw. van Eijk, Onderwijzeres- Stedelijke opleidings-cursus voor Bewaarschool- houderessen. J. Gonda, Directeur. I E. P. Visser, geb. Schotel, Onderwijzers. J. H. B. Spaanderman, Leeraar in afd. A (zang en theorie). T G. Arentz. Leeraar in af declines B (instrumentale mu- J. Gonda. S. Posthumus. B. P. van Cittert Jr. J. D. Emeis. J. G. Arentz, Leeraar in afdeeling B (instrumentale ziek, uitgezonderd de piano). Mart. J. Bouman, Leeraar in afdeeling C (piano). Muziekonderwijzers. J. H. B. Spaanderman. W. K. van Zutphen. G. F. Kerper. Mej. M. J. Vetter. Gymnastiekonderwij zers. H. J. Steenbergen. H. Ouderkerk. Teekenonderwij zers. D. J. van Vreumingen Dzn. M. den Oudsten. J. J. Bertelman. Ch. de Rooij. Onderwijzers in het Ital. Boekhouden. D. Ruijter. W. de Mol. Jongens en Meisjes. J. F. Tielens, Onderwijzeres. G. J. L. Peers, j J. M. de Ronden, R. K. Jongensschool. J. G. Kropman, Hfd. d. Schl. J. de Jong, Onderwijzer. J. J. Th. v. Lunenburg, III. BEWAARSCHOLEN. a. Openbare. Voor on- en minvermogenden. Eerste. K. D. Poortman, H. d. Sch. i A. E. Rietveld, Onderwijzeres. Tweede. E. P. Visser, geb. Schotel, M. S. van Eijk, Onderws. Hoofd der School. J. F. de Jong, b. Bijzondere. Wed. Weurmarg^A Belonje. E. Verhoef. IV. HUISONDERWIJZERS. J. van Kempen. J. van der Putte. A. Haverkamp. M. den Oudsten.

Adresboeken Gouda | 1893 | | pagina 54