96 97 7 Utrechtsche Zendingvereeniging. A. Wartena, Correspondent. S. H. Polak. M. van Aalst. A. Ketellapper, Leeraar. L. Sanders, Koster. L. ten Bosch, Secretaris. W. Kromhout Sr., Penning meester. personeel. Om beurten is een dezer heeren voor een jaar Voorzitter. Zendingvereeniging „Java-Comité”, en Vereeniging der „Égypte-Zending”. P. S. van der Staal, Correspondent. en Omstreken. G. A. D. J. Gabrij, Secret. H. Braat. Nederlandsche Zendingvereeniging. Afdeeling Gouda. P. de Raadt, Voorzitter. M. van Deth, Secretaris. M. Ketel, Voorz. der Kinderz. Kinderzending. Avondschool der afdeeling met p. m. 130 kinderen, per maand. Donderdag, in het Lokaal «tot Heil des Volks”. Stnivers-Collecte. C tingen en «Zendingblaadjes” verkrijgbaar zijn. Protestantsche Zondagsschool. Opgericht door de afdeeling Gouda van den Nederlandschen Protestantenbond gehouden in de Remonstrantsche Kerk en in het gebouw van de Loge. Bestuur. D. G. van Vreumingen, waarnemend Voorzitter G. C. de Vooijs, Secretaris-Penningmeester. Piëuse Vereeniging „Gemielath Cliasadium”. S. H. Polak, Voorzitter D. Leefsma, Vice- Voorzitter S. L. Cats, Thesaurier. Centraal Israëlitisch Oude Mannen- en Vrouwenhuis voor Nederland en Koloniën, gevestigd te Gouda. Dagelijksch Bestuur. E. S. Cats, Voorzitter. M. E. Monasch. A. J. Trijbits. Gustaaf-Adolf-V ereeniging. Afdeeling Gouda. L. ten Bosch, Voorzitter. J. M. Noothoven van Goor, Secr ,-P'enningmeester Nederlandsche Protestantenbond. Afdeeling Gouda D. G. v. Vreumingen, waarn. Voorzitter. D. Hoogendijk, Penningm. Nederlandsch Gods Tractaatgenootschap. A. Wartena, Correspondent. Nederlandsch Zendelinggenootschap. Afdeeling Gouda. Dr. M. A. G. Vorstman, Eere- Voorzitter. C. G. van der Pot (Wad- dingsveen), Voorzitter Vereeniging ter Bevordering der Zendingzaak. Dr. M. A. G. Vorstman, Eere- Voorzitter. H. C. N. v. Amerom, Vrz. A. Kok, Secretaris. J. Vos, Penningmeester. Zondagsschool der Ned. Hervormde Kerk. Onder de zinspreuk: ,,Laat de klnderkens tot mij komen”. Gehouden in de St. Jans- *Ds. L. ten Bosch, Voorzitter. G. van der Zwalm, Secretaris. J. M. Kortlandt, Penning meester. *Ds. A. Wartena. H. W. M. Steevens. Onderwijzend personeel 24. Door de drie predikanten wordt gehouden een cursus voor het onderwijzend A. Olij, te Delft, Eerelid. C. Kooijman. P. van Reedt Dortland. J. Punselie. en de Kleine Kerk. *Ds. J. W. Berkelbach van der Sprenkel. P. W. Kamphuizen. H. Kemp. J. H. van der Togt. J. Visser. Aantal kinderen 700. i Mr. D. J. van Heusde. P. W. Kamphuizen. P. S. v. d. Staal, Secretaris der Kinderzending. H. A. Toen, Algem. Pennm. Eens per maand. Donderdag, in het Lokaal «tot Heil des Volks”. Onder bestuur van P. S. van der Staal, bij wieninlich-

Adresboeken Gouda | 1893 | | pagina 60