99 I G. J. 98 van A. Verkade, Penningmeester G. J. van Oei, Voorzitter. A. Verkade, Secretaris. J. van Oel. A. de Raadt. M. Ketel, Voorzitter. M. van Deth, Secretaris. G. Prince, Penningmeester. J. Roepers, Bibliothecaris. T. de Reus, Alg. Secund. J. Nijkamp, Directeur. der Togt, Pen ningmeester. Christelijke Zangvereeniging „Halleluja” voor gemengd, koor. J. van de Putte, Directeur. K. van den Berg, Secretaris. Gereformeerde Zangvereeniging „Ps. 150” voor gemengd koor. Onder motto: „Alles wat adem heeft love den Heer”. Opgericlit den 12n November 1892. J. Blok, President. W. van de Putte, Secretaris. A. Boer, Penningmeester De Vergaderingen worden gehouden des Woensdags avonds om 8‘- ure in de Christelijke School in den Langen Groenendaal alhier. De contributie bedraagt 3 cents. en Reeuwijk, te zamen Zondagscholen der Afdeeling te Gouda 500 kinderen. Chr. Zangvereeniging „De Kinderen van Korah!” B. J. v. d. Berg, Voorzitter. M. van Heiningen, Vice- Vrz. I M. J. van Loon, Vice-Pennm. J. Vonk, Secretaris. J. van Oei, Directeur. D. Hamerslag, Vice-Secret. j Vereeniging ter Bevordering van Chr. Nationaal Onderwijs te Gouda. Bestuur. J. C. Zeidenrijk, Voorzitter. G. van der Zwalm, Secret. K. van Rhijn, Penningm. Aantal leden 36 en p. m. 10 begunstigers. De leden betalen onderling het eventueel jaarlijksch tekort van de Chr. school. Zij kiezen uit hun midden het bestuur der Chr. School. Begunstigers geven jaarlijks eene vrijwillige bijdrage. Chr. Jongedochters-Vereeniging „Dorcas”. Opgericht 31 October 1867. 91 leden. M. A. Bik, Penningmeesteres I H. van Deth, Vice-Penningm. P. de Raadt, Voorzitter. M. van Deth, Vice- Voorzitter. M. Ketel, Secretaris. A. de Leede, Vice-Secretaris. Contributie 2,30 per jaar, p. m. 32 leden. Gedurende de wintermaanden elke Maandag openbare Bijbellezing, des avonds te 7| ure lokaal Peperstraat. Vereeniging „Tot Heil des Volks”. Afdeeling Gouda. A. T. v. d. Pool, Penningm. B. Belonje, Vice-Penningm. G. de Raadt, Bibliothecaris H. J. Bik, Voorzitster. L. Husselson, Secretaresse. B. v. d. Speld, Vice-Secret. J. C. Schotborgh, Penningm. Nederlandsche Vereeniging voor Israël. Afdeeling Gouda. v. d. Zwalm, Voorzitter. P. S. v. d. Staal, Secr.-Penn. Contributie 1,25 per jaar. 20 Leden. Zondagsschool „Jozef”. Gehouden in de Bijzondere School voor Chr. Nat. Onderwijs275 kinderen. Bestuur. I A. A. C. van Asch, Penning meester. Chr. Jongelings-Vereeniging „Daniël”. P. van Dorp, Voorzitter. J. van Dongen Bolding, Secr. Vergadert eiken Zondag: ’s morgens te 8‘ en des avonds te 7} ure, op de bovenzaal van het lokaal «Tot Heil des Volks”. Bibliotheek van 825 num mers, die gratis ter lezing gegeven worden.

Adresboeken Gouda | 1893 | | pagina 61