103 102 Commissarissen, a f 3,— per lijst. Voor deze lijst (36 briefjes) deelt de commissie gedurende Jaar van Aftreding 1893. Mr. J. Fortuijn Droogleever. C. van Veen. Mr. D. N. Brouwer. A. Dortland. J. M. Noothoven Dr. A. Romeijn. C. Knaap. E. S. Cats. van Goor. H. G. Hoef hamer. G. A. Bonter. Mr. D. J. van Heusde. Jaar van Aftreding. 1895- Jaar van .Aftreding. K. Jonker, Vice-Voorzitter. A. van Veen. C. Hoogenboom. G. C. de Vooijs. D. G. van Vreumingen. G. Straver. L. P. Hoogendijk, Secretaris. A. H. P. Goedewaagen. J. Kortenoever. C. G. van der Post. Bereiding en uitdeeling der (Economische Soep. Commissarissen. W. J. Fortuijn Droogleever, Voorzitter. Mr. A. A. van Bergen IJzen- doorn tg, Onder -Voor z. H. G. Hoef hamer, Secretaris. H. Groenendaal, Penningm. J. Kortenoever. 1893. 1894. 1895. 1896. van Dillen. 1897. Mej. N. J. Schelling. W. J. A. Fortuijn Droog leever, Thesaurier ster. Tabitha. Mevr. A. M. Klaus, geb. Boon van Ostade, Voorzitster. Mej. J. P. Verhagen. Het doel dezer vereeniging is aan minvermogenden kleedingstukken naar mate van derzelver behoeften te verschaffen. 4 werkende en 46 contribu- eerende leden. Jaar van Aftreding 1896. C. A. van Berkel. N. de Graaf. Jaar van Aftreding 1893. C. C. H. Prince. J. A. Biezenaar. Jaar van Aftreding 1897. W. Begeer. H. J. Nederhorst. Jaar van Aftreding 1894. Mr. A. A. van Bergen Ijzen- H. M. Carlier, doorn J. F. M. Temminck. G. C. van der Want. I J. Breebaart Lzn. Kinderbewaarplaats. Mevr. E. Viruly,^A Ledeboer, te Leiden, Eere- Voorzitster. C. L. van Sonsbeek, geb. van Leeuwen, Voorzitster. Mej. M. de Lange, Seer etar esse-Penningmeesteresse. Mevr. M. J. ten Bosch, geb. Scholtens. K. Braat, geb. Hoogendijk. A. C. Wartena, geb. Kits Nieuwenkamp. Mej. C. M. G. Dutilh. C. S. Braat. Th. Kits Nieuwenkamp. J. M. Noothoven van Goor. C van Veen. Mr. D. N. Brouwer. K. Jonker. L. P. Hoogendijk. G. H. G. de Lange. G. Prince. De benoodigde gelden worden gevonden door inschrijving der ingezetenen de wintermaanden portiën voedzame soep uit. Werkinrichting tot wering der Bedelarij. Het lidmaatschap w-ordt verkregen door de betaling van een of meer cen ten daags. Bestuurders. W. J. Fortuijn Droogleever, Voorzitter.

Adresboeken Gouda | 1893 | | pagina 64