Korte Noodgodsteeg. H. GROENENDAAL di: .jox; co. J. H. GROENENDAAL. KANTOOR Directeuren der Onderlinge Brandwaarborg Maatschappij te Amsterdam, brengen ter kennis van belanghebbenden, dat in plaats van den Heer G. A. OUDIJK te Gouda, aan wien, wegens voortdurende ongesteldheid eervol ontslag werd verleend, als Correspondent is aangesteld de Heer aldaar, onder wiens berusting alle tot het Cor respondentschap behoorende stukken zijn gesteld, en bij wien voortaan alle verlangd wordende in lichtingen te bekomen zijn. Amsterdam. Onder referte aan het ^bovenstaande be veelt de ondergeteekende zich in genoemde be trekking aan, zoowel tot het sluiten van posten in onderlinge verzekering als tegen billijk gestelde vaste premiën. log Goor, M. van Dantzig. M. Spruijt. G. A. D. J. Gabrij. Dr. H. A. van der Meulen, Haastrecht. Kiesvereeniging „Kerkelijk Beheer”. Bestuur. H. Jager. G. Langeraar. A. van Veen. H. J. Nederhorst. H. Overeijnder. H. W. G. Koning. Contributie 0,25 per jaar. Ned. Bond voor Algemeen Kies- en Stemrecht. Afdeeling Gouda en Omstreken. Bestuur. W. F. Carrière, Voorzitter. I M. Mallon, Penningmeester. P. M. van Waas, Secretaris. J. M. Noothoven van Voorzitter. G. Straver, Ond.- Voorzitter. D. Ruijter, Secretaris. W. Kromhout Sr., Penningm. G. A. D. J. Gabrij. V olksonderwij s. Afdeeling Gotida. Bestuur. Voorz. Mr. W. J. Fortuijn Droog- leever Jr., Secretaris-Penn. Plaatselijke Vereeniging tot Bevordering van het Onderwijs en Schoolbezoek. A. Roozeboom, Voorzitter. J. J. Grootendorst, D. Ruijter, Secretaris. Huisvlijtschool. van Kempen, Onderwijzer. Anti- Dienstvervangingsbond. Afdeeling Gouda.

Adresboeken Gouda | 1893 | | pagina 68