Ill no D. Ruijter, Boekh.-Seer etar is. Pensioenvereeniging voor Werklieden. Afdeeling Gouda, Voorz. J. H. v. d. Voort, Secretaris. C. D. Julius, Penningmeester. J. W. Vorster. H. Groenendaal, Penningm. A. F. Cremer, Secretaris. Mr. D. N. Brouwer. Mr. J. Fortuijn Droogleever. W. Kromhout Jr., P. H. Berlijn Sr., A. G. van Schalen, J? n Commissaris Maatschappij tot Nut van ’t Algemeen. Departement Gouda, T. G. G. Valette, Voorzitter. C. Witte van de Velde. Dr. W. Julius. G. Prince. A. H. Kulik, Voorzitter. W. Bouwman, Vice- Voorz. J. C. Brandt, Secretaris. H. Rabouw, Penningmeester Het doel is gelijk aan dat der vereeniging voor timmerlieden. C. M. Puijk. J. Heij. K. van Vliet. G. Boot. onderlinge geldelijke bijstand in geval van ziektebovendien iflznorino- hii nvPrliiHon LEESBIBLIOTHEEK VAN HET DEPARTEMENT. Commissarissen. C. D. Julius, Voorzitter. J. H. v. d. Voort, Secretaris. J. F. M. Temminck. SPAAR- EN HULPBANK. Commissarissen. C. D. Julius. H. Braat. A. Jonker Kzn. J. H. van der Voort. A. van Veen. T. Crebas, Secretaris. J. Breebaart Lzn. Kleermakers-Vereeniging „Onderl. Hulpbetoon”. Opgericht Februari 1859. Bestuur. J. J.Grootendorst, Voorzitter. J. G. van Dam, Vice- Voorz. J. S. v. d. Sloot, ie Schrijver. A. J. v. d. Sanden, Penningm. Het doel is een geldelijke uitkeering bij overlijden. Vereeniging voor Timmerlieden. Onder de zinspreuk: „Zorg voor de toekomst.” Bestuur. B. Hoogerwaard, Voorzitter. Th. Revet, Secretaris. J. van Specas, Penningmeester Het doel is: onderlinge geldelijke bijstand in geval van ziekte of overlijden. Contributie 10 ets. per week. 60 leden. Metselaars-Vereeniging „Onderl. Hulpbetoon”. Bestuur. C. Verschut, J. van der Klis, A. Grendel, J. de Jong Azn., ie Commiss. J. Klopper, 2e Mr. J. Fortuijn Droogleever, Voorzitter. Dr.W.Julius, Vice-Voorzitter. J. F. M. Temminck. G. C. Fortuijn Droogleever. A. van Reedt Dortland. D. Hoogendijk. Mr. D. N. Brouwer. Zittingen van ontvangst van aflossingen aan de Hulpbank: Zaterdagavond van 61—71 uur; inleg Spaarbank Zaterdagavond van 8—10 uur; voor uitbe taling van voorschotten Hulpbank Maandagavond 8—9 uur; teruggave inleg- gelden Spaarbank Maandagavond van 8—9 uur. Spaarbank-inleggers ge nieten 3“/0 'sjaars rente. Spaarkas. Beheerd door het Burgerlijk Armbestuur. Ambachtstand-V ereeniging. Bestuur. W. G. v. Geelen, Vrz.-Penn. J. D. de Bock, Commissaris. T. C. de Moor, Secretaris. H. v. Willigen, Commissaris Th. Binnendijk, Vereeniging „Maatschappelijk Belang”. Bestuur. J.J.Grootendorst, Voorzitter. H.W.M.Steevens,Penningm. C. Witte van de Velde. J. W. Vorster. Dr. A. van IJsendijk.

Adresboeken Gouda | 1893 | | pagina 69