n8 119 L. Burgersdijk, Voorzitter. H. J. Nederhorst, Ond.-Vrz. J. C. Götte, Secretaris. JMulder, Vice-Secretaris. College van Brandmeesters. Opgericht 1871. J. Rost, Penningmeester. J. Schouten, Vice-Penningm. A. Snelleman, Bibliothecaris Mr. W. J. Fortuijn Droog- leever Jr., Secretaris. Aanmelding bij den Secretaris. A. W. Roes. van de Weg Wz. J. Breebaart Lzn., Voorz. W. Lambert, Penningm. J. L. van Eijk, Secretaris. A. D. van de Weg. G. A. Bouter. Leesgezelschap Juridisch). Mr. J. Fortuijn Droogleever, Bestuurder. Contributie f 6,— benevens eene entrée van f 3,—. Aanmelding bij den Directeur. Leesgezelschap „Aspasia”. A. Langerhuizen van Uven, Directeur. Contributie f 7,—. Het leesjaar begint 1 December. Meer dan 17 leden worden niet aangenomen. Aanmelding bij den Directeur. H. E. v. d. Roer, 20 Secret. H. J. W. Huber, Vice-Voorz. J. Slop, Penningmeester. S. Posthumus, 1“ Secretaris. Commissarissen der Hulpspaarbank de lieeren R. LEOPOLD, S. POSTHU MUS en II. J. W. HUBER. Correspondent voor de I.evensverzekering-maalschappij en van het onder steuningsfonds de heer S. POSTHUMUS. E. L. E. v. Dantzig, te Am sterdam, Eere-Voorzitter. J. van Galen, Voorzitter. M. v. Aalst, Vice- Voorzitter, J. L. van Eijk, Secretaris. A. C. Cosijn, Vice-Secretaris. A. J. IJsselstijn Cz., Penn. Ijsclub tot ondersteuning van Minvermogenden. A. Steensma. S. P. van der Klein Jr. A. Hoogendijk. J. van Essen. E. van Dantzig. P. J. J. Huijbrecht. Goudsche Harddraverij- en Schoonrijderij- Vereeniging „Eendracht Maakt Macht. Bestuur. A. Jaspers. C. G. van den Berg. J. T. Jaspers. A. J. Vos Sr. J. C. Götte. Ijsclub. G. P. Cheriex, Voorzitter. G. H. G. de Lange, Seer- A. D. Penningmeester. G. B. Lulius van Goor. Leesgezelschap voor Buitenl. Tijdschriften. Bestuur. J.M. Noothoven v.Goor, Vrz. C. Witte van de Velde, Penn. Maximum der leden 50. Contributie f 7,—. Leesgez. „Wordt in ’t Verstand Volwassen”. Bestuur. A. van Reedt Dortland. F. Th. Lafeber. Alleen Hollandsche werken. Contributie f 5,20. Het leesjaar vangt aan 1 Januari. Aanmelding bij het Bestuur. Leesvereeniging. FI.Robberse, Voorz.-Biblioth. C. J. Verschoor, Secr.-Penn. C. R. Verlooij, Vice-Voorz. Onderlinge Fransche Leesbibliotheek. B. P. van Cittert Jr., Pres- H. Ouderkerk, Penningm. Bibliothecarisj Contributie 1 per half jaar, hetwelk ingaat 1 Mei en 1 November. Aan melding bij den President. Nederl. Onderwijzers Genootschap. Afdeeling Gouda. R. Leopold, Voorzitter.

Adresboeken Gouda | 1893 | | pagina 74