N°.
119
120
122
28
29
N°.
NAMEN en BEROEPEN.
N°.
NAMEN EN BEROEPEN.
C.
WIJK Q
N°.
NAMEN EN BEROEPEN.
37
38
13
S.
Wijk F en
No. 115 tot 127. Vijverstraat.
124
126
J. G. Heus, bleekerslinecht
'I1. Simmers, werkman.
R. Hopman, sigarenmaker.
A. A. van Leeuwen, brouwerskn.
43
44
45
N°.
36
39
40
41
42
85
86
110
113
115
116
117
115
116
117
118
83
84
120
122
123
125
136
4G
47
48
50
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
61
68
12
13
14
15
16
11
16
17
18
19
20
21
22
24
25
26
27
31
32
33
81
88
90
91
92
93
6
8
9
10
11
12
N°.
96
98
99
101
103
104
105
106
107
108
109
N". 13 tot 35. Cappenersteeg.
V. M. de Jong, metselaar.
14a A. A van der Pool, touwslager.
P. van den Berg, pijpmaker.
Wed. v.d. Wouden-v:d.Meulen
J II. v d. Vegt, schoenmaker.
Wed. de Gruil—Mopman.
F. Bookholt, koopman.
C. Nieuwveld, pijpmaker.
M. den Os, mandenmaker.
M. van As, smid.
Wed Vingerling—Leeflang.
P. de Jong, smid
P. van Eijck, metselaar,
F. v. Riemsbergen touwspinner.
J. de Gruijl, hekelster.
K. van Wilgen, sigarenmaker.
F. Kraneveld, smid.
Jongkindshofje.
S H.van der Kraals, boekbinder.
X W. van Berkel, suikerbakker.
Wed. Houdijk—Kool.
P. J. van der Klein, bakker.
B. 11. v. d. W erve Jr.deurwaard.
K. M. de Bruijn, kleermaker.
N”. 1 tot 12a. Zeugstaat van den
Tiendeweg tot de Cappenersteeg.
141
142
143
1 144
146
N“. 81 tot 94. Zeugstraat tot het
Agnita- of Lombardsche watertje
138
139
139a P. J
139a N, J. v.d. Wouden, koekbakker.
C Jaske, koopman
F. Oomens, timmerman.
C. J. Clemens, stukadoor.
P. Jansen, verver.
N. van der Wouden, tuinman.
NAMEN EN BEROEPEN.
C. Vos, schipper.
A. van Es, fabriekwerker.
P. K. van Maaren, schoenm.
123a J. M. van Buuren, steenhouwer.
A. Revet, fabriekwerker.
Stolwijk, brievenbesteller.
C. J. van Leeuwen, werkman.
P. Zandijk—de Jong.
H. Captijn, koopman.
P. de Bruin, metselaar.
C. Wieser, touwslager.
J. Zorg, werkman.
J. Bestevaar, werkman
J Hartog,
F. Hulst, pottenbakker.
J Broekhuizen, touwspinner.
G. van Erkel, touwspinner.
P. Swanenburg, touwslager.
G van der Louw, werkman
C. de Rugter, bleekersknecht.
T. Maasland, schoenmaker.
N. Broekhuysen, touwslager.
79a W. van den Eng, koopman.
N 36 tot 45. Zeugstraat fof de
Speldemakersteeg
NAMEN EN BEROEPEN.
C. J, Koot, timmerman.
36a M. J. de Gids, kantoorbediende.
F. X. Daudt, goudsmid.
37a Gez. Hoefs, modisten.
P.G.y .d.Posoordt,goud Sj' zilver.
38a H. P Boegheim, kleermaker.
Chr la Grand, koopman.
J. van Huis.
Wed. Hoskjjn Visser.
P. G. van Vliet, timmerman.
M. M Wolf, slager.
42a J. Pape, reiziger.
F. Pape, koopman.
C. van den Berg, horlogemaker.
A. Verhoef, melkboer.
N“. 46 tot 80. Speldemakersteeg.
K van Ham, touwslager.
N Broekhuijsen, touwslager.
Wed,, den Held—Prins.
J. Vreedenburg, werkman.
B. van den Broek,
M. van den Boogaard.
Wed. Groeneweg—Rehorst.
P. van der Klein, touwslager.
C. Breekland,
S. de Jong, pijpmaker.
J. Aret, sjouwerman.
81 M. Mullaart, smid.
81a Mej. M de Koning
82 P. H. Woerlee, winkelier
82a G. Smit.
Wed. A Bouwmeester, winkel.
T. van Vliet, vleeschhouwer.
8ia Wed. J. Bon—Bus.
J. H. Roode, bierhandelaar.
Wijngaarden, sigarenh.
86a J. H. Kok, koopman.
R. van Schaik, arbeider.
Wed. C.Kemme—Weller, tapst.
A. J Willemars, sigarenmaker.
P. Rond, in ijzerwaren.
F J. SparnaaU, verver.
G Langeraar, magaz. v. yzerw.
Wijk
N’. 95 tot 109. Agnita- of Lombard
sche watertje.
NAMEN EN BEROEPEN.
Wed. Mullaart, winkelierster.
W. Hoebeek, timmerman.
W. Langeraar, marskramer.
L. Boulogne, mandemaker.
B. Gestel, verver.
P Bijnhout, hekelaar.
J. M de Weger, barbier
C. M. Groenendaal.
M. van Vliet, slager.
W. van Rogen, arbeider
D. .1 Hofstede, visscher.
109a Wed. de Weger—van Tok.
N". 110 tot 147 St. Anthoniestraat.
G. van Zutphen, kassier b. v. I.
H. .1. de Groot, kastelein.
A Snelleman, timmerman.
G. Berlijn, schoenmaker.
A. .1. Feit, barbier.
A. Willers, onderwijzer.
J. den Outoren, arbeider.
E. v. d. Laan, schippersknecht.
F. Cozak, fabriekwerker.
Wed. Wiezer—van der Hei.j
C de Jong, koperslager.
J. H. v d Want, pakhuisboot
137a D.J. van Nahuijs, serg. maj. inf.
P. J Rynaarts, parapluiemaker.
H. II. Kok, smid
Honings, metselaar.