N°.
161
162
164
166
167
32
33
IN0.
IN0.
63
94
75
d. Bree.
113
78
bouwman
156
159
160
76
77
114
115
127
128
129
130
131
137
138
139
140
141
142
157
158
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
194
195
199
200
201
202
203
204
168
169
170
171
172
173
174
178
179
180
IN0.
132
133
134
135
136
132
153
154
72
13
«3
66
67
68
69
10
11
79
80
81
82
102
104
105
106
107
108
109
110
111
112
117
118
119
120
121
122
123
124
123
126
143
146
147
148
150
131
S3
87
88
89
91
92
143
144
Wijk H.
NAMEN EN BEROEPEN.
G. C. v. d. Want, fabrikant.
P. v. d. Want, G. C z. koopman.
K. J. van Ingen, onderwijzer.
H. E. van der Roer,
T. Zaal, koekbakker
Wed. P. van Eijk.
J. de Mol, kleermaker.
Gez. van Steinvoort, naaister.
Wed. C. v. Eeuwen—v. Galen.
Ila C. H. Wildenburg, timmerman.
J. D de Bock, kantoorbediende.
M. Ketel, verver.
74.1 O. Dunt, stoomb. kapit.
E. van Gent, kantoorbediende.
75a J. Sikkens, weger s. spw.
73e Wed. Doesburg-^v.
73d P. Borst, bleekersknecht.
75e J. Rietveld, bouwknecht.
Tóf C van den Hondel, olieslager.
73g H. Hilgers, machinist.
73'i .1 Brussé. touwspinner.
P J van der Wolf, bierhandel.
Mevr. wed. H. C.N.v Amerom-
Koppeschaar.
Mej.C C.W.v. Amerom,onderw.
Mej. M. L. Bender, hoofd 2e B.
school voor Meisjes.
Dr.H A. W. Speckman, leer gym.
H. Eijssen, kaashandel.
N. v. Krimpen,commissionnair.
A Mulder, logementhouder.
N’. 84 tot 115. Turfmarkt n. z tot
de Lange Dwarsstraat.
J. L Bruns, manufacturier.
E. Kortenoever, fabrikant.
A. P. Tijsterman, bediende.
S. Steensma, koopman.
J. van der Linden, oliefabriek.
B. Belonje, schoenmaker.
NAMEN EN BEROEPEN.
Wed. Danens—v. d. Hei.
J. D. Sanders, magazijnsknecht.
L Terlouw, metselaar.
Corn». Oosterwijk, fruitvrouw.
P. Nootenbooni, sigarenmaker
136a M. W. de Vrind.
1365 J de Gruil, arbeider.
A. Sclioonderwoerd, metselaar.
Wed. P Snel.
B. van der Heg, werkman.
D. Gerritsen, fabriekwerker.
J. P. v. d Voorden, winkelbed.
H. Agten, bleekersknecht.
H D. Ravensbergen, schipperskn.
H. van Hattem, touwspinner.
H. Agten,
144a J. Idsinga, schoorsteenveger.
D. Hofstede, arbeider.
S. Rapls, sigarenmaker.
J. B. Tijgerrnan, werkman.
A. Verblauw, slager.
D Lorlus, koopman.
G Brouwer, arbeider.
A. Grendel—van Willigen.
C. Bosch, gep. militair.
F. Tempelman, mandenmaker.
Wed Koren—van Zijl
C. van Hofwegen, koopman.
N". 157 tot 174. Turfmarkt n. z. tot
de Vrouwesteeg.
Wed C. de Kegzer.
W. de Ven Jr., onderwijzer.
156a M. J C. P. de Keijzer, kantoorb.
A. T. en S. A den Riet.
F. van Utrecht, koopman.
158a W. Hulleman, reiziger.
H. J. van Beugen, schoenm.
159a L. v. d. Wrolf, bode begrafenisf
M. P. Oosterbeek, melkboer.
160a Mej. J. H. C. en C. M. E. Dutilh.
Wjjk H.
NAMEN EN BEROEPEN.
A. Monasch, koopman.
H. Bouters, kantoorbediende.
Wed.S F W. Grebe-v.d Borgh
J. Osinga, predikant
B. H. Maaskant, boekhandelaar.
167a Wed. SchoutenSchouten.
Mej. .1. Schouten, onderwijzeres
I Wed.M II Kluitman—Wuijster.
L. Burgersdijk, gem.-bouwmeest.
i Wed. A de Zanger—Schouten.
A. .1. Vos.
i T. M. SouITré, koopman.
H. C.van Oudenallen, vleeschh.
M. Spruijt, chirurgijn
N°. 175 tot 233. Vrouwesteeg.
I Wed. N. Heijmans—Cats.
1 B. J. A. Cramer, meubelmaker
l J. van Leeuwen, smid.
180a C. Verbij, loodgieter.
D. Zegers, schipper.
H. van Eyk, waschvrouw.
A Cattel, pakhuisknecht.
Wed. Boon—’s-Gravezand.
J. A. Amesz, timmerman.
C. Mul, smid.
P. van Willigen, koopman.
R. J. Herngreen,
J. van Eeuwen, timmerman.
N. van Eijk, smid
Wed. A. C. Schriek—Tornee.
A. van der Steen, touwslager
L. W. L. v. d. Broek, pijpm.
P.N.TuijnenburgMuijs, sigarenm.
J. Bergman, blikslager.
C. Lafeber, stalknecht.
G. den Ouden, boekdrukker.
W ed. J. Verkaaik-Kouwenhoven.
Wed J. Zentner-Kouwenhoven.
L.W. van Asten, fabriekwerker.
J. Radix, vischverkooper.
3
NAMEN EN BEROEPEN,
92a P. van den End, koopman.
93 H. Haverkamp, boekbinder.
93a Wed. Herman de Groot—van
Dongen Bolding.
G. Puijk, kleermaker
N. Schot.
C C. H Prince, fabrikant.
A. I J. Vos, papierfabrikant
Wed. Beekman.
A. van der Star, particulier.
J. R T. Vos, grutter.
D. W. Griffioen, koopman.
J Kortenoever, particulier.
Wed. C. J. v. d Klein-Borst.
C. Beekenkamp, particulier.
T. de Hoog, schipper.
H. de Hoog, godsdienstonderw.
J Heij, kleermaker.
113a H. Bouters, contr. scheepvaartr.
Wed. Steenbergen—Bouters.
W. Kruijt, wagenmaker.
P. A. Luiten, bakker.
N". 116 tot 155. Lange Dwarsstraat.
T. Straver, kleermaker.
Wed. v. d. Hoeven—Bakker.
3. Zijleman, koopman.
B. L Polak, koopman.
C. Kromme, schepenjager.
L Boot, sjouwerman.
D. van Oudshoorn, koopman.
T. H. Prinsenberg, tuinier.
J. W. Morie, arbeider.
W. Bakker, touwslager
126a Wed. v. d Bree—van der Spelt.
G. van de Water, schipper.
W. de Gruijl, pijpmaker.
D. van Reede, werkman.
J. J. van Duin, visscher.
A Prins, werkman.