r
N°.
56
57
N°.
NAMEN EN BEROEPEN.
139
181
74
182
133
136
137
168
92
93
93
96
97
98
67
68
70
73
76
77
79
80
81
132
133
134
133
170
172
209
210
195
196
197
198
199
200
184
185
119
120
121
122
123
124
N°.
174
175
176
178
102
103
104
105
107
108
84
83
86
87
88
89
90
91
187
188
189
191
192
193
157
158
139
123
126
127
128
129
130
109
110
111
112
113
114
113
116
116a
163
164
163
166
167
147
118
149
150
151
132
Wijk O.
N°.
63
66
NAMEN EN BEROEPEN.
C. van der Weerd, besteller.
J. v. d Horst, brandersknecht.
66a J. F. de Vroom, timmerman.
660 P. C. v.d. Horst, fabriekwerker.
N. L. van Blokland, pijpmaker.
Wed Meeweezen—Leuvenlnk.
D. van der Kist, pottenbakker
B. Buitelaar, winkelierster.
73a 11. W. Blanken, notarisklerk.
J. van Buuren, tuinman.
74a Wed. de Beij—Jongbloed.
Wed. J. Amesz—Fokkers.
Wed. Kettner—Leeflang.
W. Blok, besteller.
C. A. Prins timmerman.
J. Mastlnk, loodgieter.
82a C. Boer, commissionnair.
Wed. Noordeman—Nieuwveld.
P. J. Boers, colporteur.
Wed Ferwerda-Hoogendoorn.
Ja. Helleman, pijpmaakster.
C. Verhoeven, schippersknecht.
J Noorlander, timmerman
S. Luitjes, looiersknecht.
G. J. Polet, fabriekwerker.
91a P.J.v Kersbergen,touwslager.
W. Boer, timmerman.
C. Verkerk, fabriekwerker.
C. P. de Waal, broodbakker
A. Dlkhooff, sigarenmaker.
J. Stolk, hennipbeuker.
K. Wagenaar, pijpmaker.
N". 102 tot 160a. Bogen.
Wed van Rijk—de Jager.
A. Burghorn, pijpmaker.
C Nieuwveld, touwslager.
A. van Vliet, smid.
JNieuwenbuijzen, sjouwerman.
W. Verboom, touwspinner.
141
lila Wed
142
144
143
NAMEN EN BEROEPEN,
J. van den Berg, fabriekwerker.
C. P. Steenwinkel, pijpmaker.
P. Hoogendijk, stoker.
C. v. d. Wolf, vleeschhouwer.
Wed van der Kleij—Koolmees
B. Nieveld, zeilmaker.
J H. Knoers, schipper,
M. Dortland, pakhuisknecht.
Wed. Straver—de Jong.
1166 P. C. Tuinman, pottenbakker.
116c J. C Bender, varensgezel.
117a J. de Koster, commissionnair.
J. de Koster, koopman.
118a G. Prjjdekker, machinist,
G. Belt, bakkersknecht.
D. Luitjes, arbeider.
W. A. Dortland, sjouwerman.
N. Koorevaar, pijpmaker.
D. van den Berg, pijpmaker.
Wed. Talen—van Noordennen.
124a J. v. d. Valk, pijpmaker.
1246 J. G. Prenger, fabriekwerker.
124c G. Slingerland, pakhuisknecht.
D. I.. Jongerheld, koopman.
C. Lexmond, bouwknecht.
Wed. J. A. Buurman—Pronk.
H. M. Neerscholten, koopman.
E Heij, pottenbakker.
H. de Boom, leerlooiersknecht.
130a A van de Laar, sjouwerman.
W. J. Zeltenrijch, winkelier.
A. de Vries, koopman.
Wed. J. Nobel—Huisman.
C. van Eijk, spekslager.
135a Wed. Houbolt—Houbolt.
A Brons Middel.
D de Rotte, fabriekwerker.
137a Wed. Wagenaar—Belonje
138 J. G. van Gent, kleermaker.
138a R. Gerbrands, borstelmaker.
Raam tot de Hou*
tensteeg.
C. Grendel, opperman.
J. L. van Asten, varensgezel
W. Looijaard, koopman.
C. A. Schouten, pottenbakker.
T. Terlouw, metselaar.
167a J. Gosseling, beeldhouwer.
J. J. v. d. Zwaluw, schoenm.
168a J. K. Slootweg, metselaar.
C. P. Kerper, pottenbakker.
A. Wout.
Wjjk o.
N°. 173 tot 180. Houtensteeg.
NAMEN EN BEROEPEN.
A. Nobel, koopman.
A. de Jong, touwslager.
A van Utrecht, werkman.
N. van den Berg, sjouwerman.
N’. 181 tot 194. Raam tot de Kruide-
nierssteeg.
L. Binnendijk, pijpmaker.
181a K. Akkerman, agent v. politie.
J. Graafland, melkverkooper.
182a M. M. Belonje, bierbottelaar.
K. A. v. d. Heuvel, koopman.
P. Labij, bakker.
185a W. Pannevis, gep. militair.
J. L. Liesker, brander.
J Th. Kerper, pottenbakker.
A. J. Dongelmans, vleeschh.
J. Langerak, melkboer.
K. van Dijk, touwslager.
W. F. de Mol, fabriekwerker.
N“. 195 tot 205. Kruidenierssteeg.
H. Wijnhof, fabriekwerker.
W. J. Tuinman,
D. de Jong,
J Flux, besteller
J. de Rotte, fabriekwerker.
J. Flux, werkman.
202a C. S. van Soest—van Buuren.
2026 Wed. Stappershoef—van Duin.
202c H. Rijnhout, pottenbakker.
N“. 206 tot 210 Raam tot het Klooster.
206 J. H. Faaij, timmerman.
206a W. Amesz, varensgezel.
207 A. B. Faaij, pakhuisknecht.
iWla J. C. van Hooft', naaister
208 M. van Dillen, schoenmaker.
208a Wed. Jelderda—Rietveld.
H. van der Draajj, stukadoor.
G. H Waltbie, arbeider.
F. de Gruil, schoenmaker.
139a L. Nouwt, timmerman.
140 W. Begeer, magazijnmeester.
140a A. van Os, schipper.
F Scheepbouwer, verlakker.
van der Zijde—Stolk.
E Sanders, sigarenmaker.
A. W. Janknegt, smid.
G. van Waas, agent sleepdienst.
143a Wed. Ferwerda—de Boer.
146 H. Kooiman, koopman
146a Wed. Hoogendoorn—Koopman.
P. de Busschere, fabriekwerker.
G. Zandjjk, kuiper.
G. J. Visser, brugwachter.
A. Cathel, pakhuisknecht.
A. de Busschere, fabriekwerker.
J. Vonk, broodbakker.
152a Wed. Houweling—den Hartog.
G. van Eijk, sleeper,
153a C. van Waas, opperman.
J. Zandvoort, blikslager.
1566 G. den Hertog, werkman.
B. Terlouw, metselaar.
J. J. Hageman, brievenbesteller.
A. J. IJsselstijn, slijter
Wed. Blanken—van Krimpen.
N’. 161 tot 172.