J. WERNINK C°.
li nub ni ïialf^lilcröïlj.
importeurs van VZijrreri,
C. VAN VEEN Azn.
Yleeschhouwer, Gouwe,
ücbreït sirïj aan boor bc ïrbcrhiij ban
64
C 222.
O 222.
I
uit grootste buitenlandsche huizen.
Bekroond, met den eersten prijs voor slachtvee, het meest
geschikt voor de Vleeschhouwerij, op de Tentoonstelling der
Maatschappij van Landbouw, Afdeeling Gouda, Juli 1894.
N°.
N°
Frima ROLPENS.
5
100
103
105
106
111
112
129
130
131
133
136
145
146
147
80
81
82
83
84
90
91
93
94
95
96
85
86
87
88
89
40
43
44
45
46
47
50
51
52
53
54
55
56
58
59
60
61
64
65
66
68
70
71
72
73
74
75
78
BOHDEAL'X-WIJXEA
van J. Chaigneau Co. Bordeaux.
RIJN- en MOEZELWTJNEN
van Jung Co. Rüdesheim a/d Rhein.
ROl RGOfiNE-WIJNEN
van Jules Regnier Co. Dyon.
UHAMPARNE-WIJNEN
van Gustave Gibert Reims.
PORTWIJNEN
van G N. Köpke Co. Oporto.
SHERRY-WTJNEN
van Pedro Domecg Jerez.
1HADEIRA-WIJ SBX
van Power. Drury Co. Madeira.
TOK A YER-W1J NEN
van Arnold Ziner Tokay.
Wijk P.
NAMEN EN BEROEPEN.
Wed. Zorg—v. Baaien.
A. J. Troupé, timmerman.
M. J. van Nldek, fabriekwerker.
J. R. van Zuilen, borstelmaker
A. de Bruin, metselaar.
L. Broere, schipper.
L. Uilenbroek, winkelier.
A. N. de Rotte, fabriekwerker.
G. de Bruijn, broodslyter.
W. G. Husselson, smid.
W. J. Oosterling, pottenbakker.
W. N. de Bruin, kuiper.
P. Jongeneel, schipper.
M. C. Jongeneel, fabriekwerker.
P. Schouten, pottenbakker.
Wed. de Quant—de Jong.
IJ. Feenstra, schipper.
J. van Maaren, schoenmaker.
G. Koop, schippersknecht.
A. Anders, touwslager.
A. van der Klein, timmerman.
P. Verkaaik, stoker.
A. van Heiningen, scheepmaker.
T. Komijn, melkverkooper.
J. de Bruin, schipper.
P. M. van der Griend, arbeider.
A. van Buuren, zaagmolenaar.
H. Futselaar, tuinman
T9« H. van Spengen, koopman.
A. Lambert, steenkolenkoopman,
M. C. J. W. Spruijt.
A. H. de Zeeuw, kantoorbediende.
A. Pauw, scheepmaker.
G. W. Zoet,
C. Zoet, onderwijzer.
J. C. de Bruin, stoker.
P. v. Schenderen, kuiper.
G. F. Tijbout, ass. sluiswachter.
B. Slingerland, arbeider.
J.D. Wagenaar, kantoorbediende.
H11111111 i 11 i 111111111111111111111111111111 1111111 U 11111111111111111111 i 111111111111 i H
mii 111111 11111111111 1111111 mumy
NAMEN EN BEROEPEN.
K. Hazebroek, kaashandelaar.
J. Slappendel, scheepmaker.
J. Jongkind, schipper.
A. van den Berg, schoenmaker.
P. Klaverveld, kistenmaker.
Z. B. A. Cornelissen, opzichter.
98a J. Oosterwijk, fabriekwerker.
98b J L. Hortensius, kapt, sleepboot.
98c P. Danens, fabriekwerker.
98d A. Oosterom, landbouwer.
98e S. Broekhuizen, sluisknecht.
98f Wed. v der Noot—Ketelvijlder.
98g M. Zaal, kapt, sleepdienst.
98/1 H. L Steenwinkel, bakkerskn.
98i D. H van der Koogh, bediende.
98J A. Lens, pypmaker.
98S B. de Reus—Reijndert.
98/ H. v. d. Linden, waschvrouw.
98»i P .1. Blom, smid.
98» E. de Jong, fabriekwerker.
98o M Balen, koopman
P. van Loon, fabriekwerker.
W. van den Berg, touwslager.
A. van der Klein, kleermaker.
P. de Grujjl, molenaarsknecht.
L. Straver,
A. van Reeden, touwslager.
125a P. de Jong, kantoorbediende
D. van Wijk, pottenbakker.
Wed. van den Heuvel—Volk.
S. J Prinsenberg, pottenbakker.
T. van Gent,
A. van Breukelen, melkboer.
136a Wed. de Knegt—Janmaat.
141 H. Spruijt, magazijnmeester.
N". 145 tot 154. Moordrech. Verlaat.
N. P. Zuidveld, sluiswachter.
A. de Korte, zeilmaker.
A. Reinierse, loodwitwerker.
OONAU
van Barnett en Elichagaray Cognac.
RUIMS NATURELS
van La Compagnie des Antilles Havre.
■ERSUHE WHISKEY
van John Jameson en Son. gevestigd
sedert 1780, Dublin.
S< IIOTSI IIE WHISKEY
van The Hibernian Distilleries company
Dublin.
KIRSI IIWASSER
van Otto Oberfftll Acbern (Baden).
LIKEUREN
van de Amsterdamsche Likeurstokerij
,,’t Lootsje” der Erven Lucas Bols
Amsterdam.