V
66
67
284
172
284/
•28 41
169
179
171
174
175
176
178
179
180
184
185
186
187
189
190
191
193
194
196
•267
•268
•269
271
N°.
199
200
201
202
203
204
205
207
209
•210
211
212
•213
•214
■216
218
219
224
227
•228
229
•237
238
239
240
241
243
244
■285
■287
•288
•290
291
•292
259
260
262
263
264
265
266
232
234
233
276
•277
278
•279
280
281
253
•254
253
237
258
220
221
222
•223
N°
245
246
•247
248
249
NAMEN EN BEROEPEN.
D. Siji, zeilmaker.
A. van Hoorn, stoker.
J. van der Helden, blikslager.
J. Ph. Schneider, meubelmaker.
J. E. Agten, touwspinner.
Wed. de Jong—Jongkoen.
M. Kleijweg, timmermansknecht.
Turfsingel tot de
Wachtelstraat.
J. J. Zuidveld, sluiswachter.
A. Verzijl, pottenbakker.
Mevr. Wed. Jonker—de Lange.
H de Haan, smid.
J. Hoonhout, sigarenmaker.
Geertr. Kwakernaat.
J.v.d.Hooft, brugwachter.
Wachtelstraat.
153
156
137
161
162
164
166
N 169 tot 236.
W. van Reden, bleekersknecht.
L. van Blokland, timmerman.
A. de Jong, kleermaker.
J. A. Kusler, smid.
J. Steenland, schoenmaker.
Th. J. Steenland, timmerman.
J. C. Smits, spekslager.
Wed. de Beun—de Koning.
J. Blokland, schipper.
M. Gibbon, touwslager.
J. Buurman, varensgezel.
Wed de Bruin—Mulder.
A. van Lierop, schoenmaker.
Wed. Schaap—van Tol.
S. M. Sijtsma, boekhouder.
I. Visser, zeilmaker.
A Dekker, deurwaarder.
Th. P. Hoogenboom, pottenb.
E. D. van Klaveren, bediende.
Wed. Wagenaar—Kruisheer.
M. van Riel, winkelier.
W. Laurier, pijpmaker.
Wijk P.
NAMEN EN BEROEPEN.
A. A. van den Berg, arbeider.
G. Hoosbeek, fabriekwerker.
J. van Bueren, werkman.
C. Bergman, opperman.
J. de Rooü, smid.
H. van der Heiden, touwslager.
G. Upelaar, pottenbakker.
J J. H. van Asten, touwspinner.
Wed. L. Groenendijk—v.d.Kuij.
A. J. de Reus, mandenmaker.
A. Grootendorst, arbeider.
C. J. Kromme, mandenmaker.
K. Hoosbeek, schipper.
G. Zegers, koperslager.
W.M.v. Zee Exalto, timmerman.
P M. van Waas, winkelier.
C. Lafeber, fabrikant.
J. J. v. Houweninge, comm. post.
P. van Wingerden, particulier.
J. W. Molijn. fabrikant.
Wed. Koolmees—v Benten.
Wed. L Hoogendoorn—ten
Bruinmeier.
A C. Pinkse, particulier.
Mevr. Wed. Biezenaar—v Catz.
F. Egeter, kaashandelaar.
A. Kwinkelenberg, scheepmaker.
•229a H. A. v. d Veen, gep.rijks ambt.
I H. C. Kortenoever, fabrikant.
C. J. C. Hoogendijk, aannemer.
G. J. de Jong Pz. koopman.
N". 237 tot 258. Lazaruskade.
CVooijs, bediende.
I W. Vermaas, arbeider.
I J Vooijs, stoker.
I J. van der Steen, werkbaas.
I W. de Jong, timmerman.
i W. van Vliet, pypmaker.
i P. Nootenboom, touwspinner.
NAMEN EN BEROEPEN.
283e J. M. Endenburg, timmerman.
383f D. de Weger, stoker.
283» H. M. Hendrix, bakkersknecht.
283ft J. H. van der Hooft, sluisknecht.
2831 Wed. Draaijsma—van Dalen.
2831c Wed. Hulsclier—v. d. Wolf.
2831 L. Oorschot, arbeider.
•283m F. A Leellang, touwslager.
283n A. Zwarts, schipper.
2830 B. Baars, stoker.
283p W. M. v. d Pool, schoenm.
283g C. Broere, schipper.
2831' P. Batenburg, hofmeester.
283s 1. van den Broek, fabriekw.
2831 L Rietveld,
283m C. H. J Muller, reiziger.
•283» H. W. Padberg, koopman.
283w A. W. Brandt, serg1. maj.
283® P. Herngreen, reiziger
2831/ J. L. Leijerweert, machinist.
•283z A. F. Polak,
Wed. Rolffs—van Leeuwen.
284a I Schultz, kantoorbediende.
•2846 J. II. van IJserloo, machinist.
284c W. B. Streellaiul, steenhouwer.
28id L de Jong, kantoorbediende.
■284e W. van der Zeeuw, fabriekw.
28if N. Boer, tuinman.
284g J. Alphenaar, hekelaar.
284/1 H. van der Kemp, smid.
J. de Rek, arbeider.
284/c W. Mathol, machinist.
J. Snaterse, zeepzieder.
284m B. Vennik, kapt, sleepboot.
W. Poot, bouwman
G. Kasbergen,
J. A. Harmsen, smid.
D A. van Waas, arbeider.
A. J. Blanken, schippersknecht
J. M. Gerhards, koopman.
N°.
148
149
150
151
152
133
134
N'. 155 tot 168.
Wijk P.
NAMEN EN BEROEPEN.
J. van Egk, bouwknecht.
C. Huisman, arbeider.
A. de Knegt, touwspinner.
J. van Lit, fabriekwerker.
Wed. Houdjjk, bouwvrouw.
2516 H. Blok, touwslager.
D. Prins, houtzager.
Wed. van Vlaardingen-de Werk.
J. Louwerenburg, arbeider.
C. Beijleveld, arbeider.
A Lexmond, bouwman.
N 259 tot 282. Onder de Boompjes.
W. Hoogendjjk, houtkooper.
L. Overgauw, koopman.
F. J. Kloos, kuiper.
J. C. Groeneweg, timmerman.
J. Vermeulen, kantoorbediende.
H. de Jonge, ambten, bel.
J. de Morree, schipper.
266a A. de Korte, houtzager.
•2666 W. de Bruin, timmerman.
J. van Tlggelen, werkman.
K Slinger,
F. Huisman, sjouwerman.
H. Braat, fabrikant.
Mej. J. C Hoogendijk, onderws.
272a P. Scharloo, olieslager.
J. Kriek, houtzager.
C. Bout,
H. C Snikkenburg, stoker.
E. Betzold, houtzager.
G. Wielen, schipper.
W. Hunik, houtzager.
Nu. 283 tot 426. Korte Akkeren.
•283 J.P.v.Hensenv.Uningen,paM/cn.
•283a C P. Blom, smid.
2836 P. in ’t Hout, agent v. politie.
283c J. van der Vlist, schipper.
283d M de Quant, brugwachter.