73
N°.
N°.
c.
N°
N°.
72
216
217
173
218
•219
220
99
100
147
148
187
188
181
183
184
186
191
192
193
196
197
72
74
163
168
169
170
173
180
131
132
153
154
155
157
139
160
161
162
163
164
143
144
143
146
198
199
200
201
204
221
222
223
224
225
102
103
104
103
106
108
109
110
111
112
113
113
116
117
118
119
120
121
122
123
124
127
128
129
130
131
132
133
134
135
135a
136
137
138
139
140
141
142
88
89
90
92
93
94
93
97
60
61
62
63
64
63
66
68
71
75
76
77
78
79
81
83
84
83
86
87
203
206
207
208
210
211
213
214
215
NAMEN EN BEROEPEN.
190a C. P. Rabouw, touwslager.
1906 T. P. van Loon, touwslager.
A. Zuidwjjk, stalknecht.
H. J. Blaazef, kleermaker.
J. F. Willems, bleeker.
G. de Bruin, touwspinner.
J. Vergeer, timmerman.
197a Wed. van Berkel—de Vos.
I. J. Bonneur, particulier.
J. P. de Jong, bleeker.
H. Kemp, particulier
Wed Moons—van der Vlist.
H. W. Kahle, kolfiehuish.
No. 205 tot 225. Spoorwegstraat.
H. van Baarzel, zadelmaker.
S. Boot, bez. v. plaatsvervangers
Wed. Hoogenboom—Mulder.
H Dekkinga tapper.
A IJsselstljn, fabrikant
A. van Dorst,
J. C. Streng, winkelier
Wed. van Rossurn—Hoekstra.
L J. van Gent, barbier.
213a Joha Elis, van Veen.
G. G. v. d. Peijl, schoenmaker.
216a S. Linders, smid.
H. A. Gezelle, winkelier.
217a G. Scbuilenburg.
G. van de Peppel, spoorbeambte.
218a L. Groenendaal, naaister.
J. Groenendaal, spoorbeambte.
219a J. B L. Westerhuis.
C. Teekens, koopman.
220a II'. Ma. Aelbers.
B. Streefland, winkelier.
W A. Blizewski, tapper.
L. J. Boegheim, bediende.
Wed. Roos—Matze.
B. A. Bergman, tapper.
Wijk Q.
NAMEN EN BEROEPEN.
L. Bloot, touwspinner.
J Kiekens, koopman.
M. J. Flux, brugwachter.
J. Hoeksel, arbeider
R. Boer, boomkweeker,
C. van Eijk, arbeider.
B. Okkerse, fabriekwerker.
Wed. Blom—Pannebakkcr.
J. Hofman, bouwman.
A. C. Doornik, smid.
J. G. Sipsma, gep. militair.
W. J. de Vos, bleeker.
Q. A. Barendse,
G. van der Kaa, touwspinner.
S. Sluiter, bleeker.
G. Wijnhof!, touwslager.
H. de Gruil, bleekersknecht.
Wed. Straver—van der Eng.
T v. d. End, schipper.
J. Oomsen, spoorwachter.
C. de Vos, melkboer.
T. v. d. Linden, bakkersknecht.
P. W. v. Werkhoven, pakhuisk.
J. Weijman, pottendraaier.
P. J Stolk, fabriekwerker.
J. H van Kleeff, smid.
N. J. Kuis, schippersknecht.
H. Blanker, letterzetter.
A. C. Schriek, verver.
A. Wijnhof!, touwslager.
A. Koppendraaier, machinist.
N°. 136 tot 204. Kattensingel tot
de Spoorwegstraat.
D. de Jong, winkelier.
A. Smit, letterzetter.
J. Visser, godsdienstonderwijzer.
D van Rhijn.
Ma. Aa. van Eijsden.
Wed. Poortman—Lourens.
J Hogendoorn, arbeider.
NAMEN en BEROEPEN.
59a F. Zuidema, koopman.
596 J. van Roon, touwslager.
D. Huurman, arbeider
J. Ernst, schepenjager.
Wed. Kromme—van Groningen.
A. G. v. Willigen, fabriekwerker.
D. Huisdier, houtzager.
Wed. J. Annaars—de Bruin.
E. Luxen, brugwachter.
P. Bisschep, kapt, stoomboot.
P. de Jong, schepenjager.
71a P. Hoedemans, sjouwerman.
J. L. Jaspers, bleeker.
L. Jaspers,
N“. 75 tot 97. Kattensingel tot de
Winterdijk.
A Jaspers, particulier.
Wed. de Jong—Kwinkelenberg.
J. de Jong, aannemer.
Wed. H. v. d. Ring—Messer.
K J. de Beun, touwslager.
W. Verwet), landbouwer.
J. de Jong, timmerman.
H. Straver, fabrikant.
Jac. van der Meer, kapt. inf.
J. A. L. Peskens.
C. J. Heetman, touwslager.
Sla J. Woerlee, timmerman.
W. F. C. van Essen, koopman.
W. Kwinkelenberg, fabriekwerk.
M. A. Holtbuisen, orgeldraaier.
Wed. Vossaert—Andrufs.
G. S de Bruijn, touwslager.
T. Oosterom. metselaar.
A. F. C. Nolte, kantoorbediende.
G. J. D. Arends, smid.
No. 98 tot 135. Winterdijk.
K. Koog, voerman.
J. T. Jaspers, bleeker
Wjjk Q.
NAMEN EN BEROEPEN
P. v. d. Hoek, kantoorbediende.
J. C. Zeidenrijk, particulier.
F. v. d. Slraaten, bouwkundige.
E. van der Kletjn, fabrikant.
F. Sieverdink, leeraar H. B. S.
Dr. L. A. Kesper, conrect. Gym.
B. J. van den Berg, predikant.
149a J. Boot, koster.
150 A. Limacher, schoenmaker.
150a W. Verschut, metselaar.
J. van Leeuwen, opperman.
Wed. de Zeeuw—v d. Berg.
Wed. Streng—van der Laan.
Mej. M. van Oosterhout Hess.
H. Andrufs, fabrieksopzichter.
M. Bouman, muziekonderwijzer.
A. H. Groeneveld, schoppenm.
A. Bjjland, bloemist.
A. Engelbregt, schrijnwerker.
C van Hagen.
M. van Deth.
J Ouderkerk, metselaar.
H. Ouderkerk, gymn. onderwyz.
Mevr Wed. v Catz—Biezenaar.
J. B. van Gatz, garenfabrikant.
M. de Vletter, koopman.
G. van der Klis, touwspinner.
170a J. van Rijswijk,
C. G. Spit, fabrikant.
174a Wed. Geel—de Boer.
C. van Eijk, kaashandelaar.
J. H. Spierings, brandsto/fen.
180a Wed. Jaspers—Zwanenburg.
P. M. Roosendaal, metselaar.
P. G. Roosendaal,
P. P. Boumans, bleeker.
C.J G. L von Sternbach, hoofd
commies ter secretarie
Wed. van Vliet—van Eijk.
Mevr Weii IJsselstijn-Hagendijk.