79
78
N°.
241
N°
no
N°
N°.
203
204
205
207
208
209
210
211
21-2
214
302
217
190
191
192
182
183
184
185
186
187
213
216
217
193
195
196
197
198
199
200
201
202
164
167
168
169
171
172
173
174
175
176
177
178
179
278
279
280
281
282
317
218
319
320
283
284
285
286
287
313
314
313
304
303
306
307
308
309
310
311
312
272
273
274
475
321
322
324
323
288
289
291
292
294
298
299
301
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
233
236
237
238
239
240
244
243
246
247
249
251
253
254
235
256
238
258a
259
260
261
262
263
265
268
270
271
Wjjk R.
NAMEN EN BEROEPEN.
N. Scheffer, modenaaister.
241a Wed. Hoffman—van Ravesteijn.
243
NAMEN EN BEROEPEN.
J. van Leeuwen, opperman.
J Snel, touwspinner.
J. Grootenboer, postbode.
H. Larners, straatmaker.
J. C. de Koning, timmerman
287a Wed. Jansen—Oosterling.
G. Geltink, rijksveldwachter.
P. A. Lafeber, timmerman.
J. Radder, borstelhoutmaker.
A. J. van Vliet, koopman.
B van Vlaardingen, touwslager.
J. van der Valk, schoenmaker.
M. H van Leeuwen, bediende.
Wed. v. d. Werken—Slegh.
301a F. Palsgraaf, veehouder.
N. Mogendorff, koopman.
302a M. Rozeveld,
E. W Knoors, zeepzieder.
Wed. van der Zanden—Hujjgen.
A. Lafeber, timmerman.
J. P. Nikkel, schilder.
J. de Jong, touwslager.
A. J. Jaarsveld, kosler.
L. Verhoef, koopman.
J. van der Valk, schoenmaker.
P de Weger, winkelier.
312a C. van Wingerden, visscher.
J. Eilers, stukadoor
Wed van der Wolf—Houtkoper.
A. Bruiistens, bleeker.
315a F, J. Brugstens,
J. Bruiistens,
V. Simmers, koopman.
A. Treels, kuiper.
J. W. Francke.
N°. 321 tot 366. Derde Kade.
Wed. de Regt—de Groot.
C Middelkoop, timmerman.
Wed. de Haan—Klün.
L. Meetings, koopman.
Wijk R.
NAMEN EN BEROEPEN
Wed.v.Trotsenburgv.d. Goes.
J J. Bertelman, leer aar.
P. J. Heessels, koopman
C. Kooijman, particulier.
A. H Spruijt, kaashandelaar.
C. A. Spruijt, sigarenfabrikant.
Mej. M. M. C. v. Werkhooven.
Wed. H. W. Kramers-Versluis
Mej.M P. P. Wijnrox, onderwfjz.
J. Zwart, bouwmaterialen.
212a J. Mulder, opzichter.
J. Bizot, kleermaker.
214a J. H Rotscheid, machinist.
2140 C. van Nidek, gep. milit.
T. Plokkaar, bediende.
W. van Leeuwen, arbeider.
B. van den Bosch, agent, v. pot.
217a M. Gompers, reiziger.
2170 T. Lakerveld, tuinman.
J. J. van Mullem, bezemmaker.
M. Frie, opperman.
Wed. van Vliet—Rijnhart.
D Snelleman, pottendraaier.
P. J. v d. Tuin, touwslager.
C. J. Verkerk, touwslager.
C. van der Wolf, arbeider.
J de Hoop, touwslager.
J. Bakker, arbeider.
J Rietveld, bakkersknecht.
M. van der Burg.
J. Herfst, commissionnair.
E. van Leeuwen, bleeker.
Mej. G. van Groos, onderwijzeres.
T. Hageman.
K. Abelman.
G. Bons, touwslager.
A. Cattel, pakhuisknecht.
C. J van der Veer, arbeider.
W. van Waas, koopman.
W Melse,
NAMEN EN BEROEPEN.
H. G. van der Wolf, kastelein.
G. Sevenhoven, koetsier.
M. Neef—van Harten.
A. Hoonhout, scheepmaker.
H. Straver, arbeider.
P. van Vliet, pakhuisknecht.
C J. Gelissen, pakhuisknecht.
J. de Hoop, touwspinner.
Wed. Imholz—Straver.
M. J. Boegheim, pakhuisknecht
J. Wieser, gep. militair.
Wed deKnegt—v. d. Watering.
H Heikens, agent. t>. pol.
Wed. v. d. Sluijs— de Groot.
N". 182 tot 271. Bleekerssingel.
E. Overbosch, ryks-veearts.
Wed. v. d. Woensel—Volbregt.
A. A. v. Dorth, ambten, ter seer.
A. J. C. v. Oorschot, vischhand.
E J. v d. Heiiden, kaaskooper.
Corna. Wilha. Peek.
W. den Hoed, onderwijzer.
J. Kleefstra, klerk ryksbel.
J. den Herder, registr.
188a J. Ouderkerk, kantoorbediende.
189a J. Rem, pakhuisknecht.
C. Bredjik, arbeider.
C. van den Broek, veedrijver.
F H. Rietveld, serg. majoor
192a MejJ.M.tenBrummeler Andriesse
Wed. Gelrnaart—Andrufs.
G. J. Middel weerd, bakker.
Wed. Teeuwe—la Force.
J. de Jong, touwspinner.
G. Polet, steenhouwer.
P. W. J. van Leunen.
Mevr. Wed. Sauerbier—Keijzer.
W. C. Wernink, fabrikant.
Mevr. Wed. Boers—van Mourik.
A. van Galen, bloemist.
Wed. v Galen—v. d. Kleijn.
M. Peeters.
Wed. de Jong—Veldhuizen.
W. den Hertog, koopman.
L. J. Jaspers, bleeker.
J. M. Gelissen, tuinman.
J.’van Oorschot, vischhandelaar.
G. H. A. Hoedt, behanger.
H. D. Brink, kantoorbediende.
M. van de Rotte,
J H. van Straaten, bleeker.
Wed. KooijmanWeurman.
J H.B. Spaanderman, muz.ondw.
J M. Schrave, particulier.
J. Jaspers.
C. Boumans
Eliz van Vliet.
G A. Bouter, bleeker.
J.H A Deumers,
W. van Breukelen, stalhouder.
B. G. v. Donselaar, agent v. pol.
A. Gravestejjn, koffiehuishouder.
N°. 272 tot 320. Karnemelksloot.
Wed. Lampe—v.d. Kieboom.
P. van Mensch, timmerman.
Wed Hoogendoorn—Soeter.
J. Jenné—Zekveld.
273a J. E H. Ehbel, kofllehuisbed.
2756 1. van Stavel, reiziger
276a Neeltje Linschoten.
C. Kruijt, onderwijzer.
277a C. Degraa, bierbrouwer.
J van Rijswijk, fabriekwerker.
J. Tolboom, arbeider.
P. J. Schoemakers, opperman.
J B. Goedhart, smid.
W. Gelderblom, bouwknecht.