8z
83
N°.
549
550
N°.
N°.
N°.
552
553
583
499
497
498
507
508
554
555
509
510
511
512
513
514
482
483
485
486
487
488
489
490
491
492
493
584
585
585
587
588
500
501
503
505
557
558
559
560
561
562
565
568
569
570
571
572
574
576
577
578
581
582
515
516
517
519
520
521
524
525
526
527
528
529
530
531
532
533
534
536
537
538
539
541
545
546
548
466
467
468
469
470
472
473
474
475
476
477
478
480
481
494
495
496
456
457
458
459
460
461
462
463
464
465
Wijk R.
420
422
424
425
426
427
428
429
430
431
432
433
434
435
436
437
438
439
440
441
442
443
444
445
446
449
450
451
NAMEN EN BEROEPEN.
M. Huurman, bouwknecht.
F. Hersche, schoenmaker.
J. Slinger, spoorwegarbeider.
J. van den Heuvel, schipper.
B Noordegraaf, arbeider.
J. Borst, arbeider.
J. L. Kuis, suikerwerker.
M. G. Begeer, stoffeerder.
J. D. Maasland, timmerman.
C. Jongeneel, arbeider.
A. Dekker,
J. Valk, timmerman.
Wed. J. de Kruif—Uithof.
J. de Kruif, bouwman.
481a Wed. Verbjj—Blom.
W. Loendersloot, arbeider.
Wed de Vries—Hoogendoorn.
C. P. W. Dessing, aannemer.
J. Anker Wz., koopman.
Lena Swieb
J. C Leerintveld, bleeker.
J. Bulk, bouwman.
P. A. Wlilemse, bleekersknecht.
L v. Dorp, commies verificateur.
J. P. van Loon, serg. majoor.
J. E. Uges.
H. J. Bulthuis, commies r. bel.
J. A. O. Swaving, sergeant.
P. Sanders, timmerman.
A. van Lieshout, vleeschhouwer.
496a Wed. Rijkeljjkliuizen-Nieuwen-
dijk
496t> Wed. van Wingerden—Exalte.
496c S. Lafeber, koopman.
IM A. van der Laan, arbeider.
G. Schoonderwoerd, bleekersk.
A. Brewel, arbeider.
498a F. Lafeber, tuinman.
498b J. F. A. Swanenburg, arbeider.
H. Koops, arbeider.
NAMEN EN BEROEPEN.
P. Leemeüer, agent v. politie.
J. Castelein, arbeider.
A. Kwinkelenberg, ambt.beleenb.
A. Vingerling, koopman.
50öa A. J. Lafeber, kantoorbediende.
P. Blazer, sigarenmaker.
Wed. Borst—Wijsman.
508a Glaz. Borst.
J. van den Bosch, arbeider.
W. de Munnlk, tuinman.
M. G. Emeis, onderwijzer.
Dames de Beer.
C. Streng, bouwman.
Ph. J. Bouwer, verver.
P. W. Bouwer, onderwijzeres.
A. Verbree, bouwman.
J. de Bruijn, kleermaker.
J. C Janknegt, gep.zeilmaker.
A. v. Mastwjjk, veekoopman.
Wed. Planken—de Zeeuw.
J. P. Isarin, verver.
C. van Ruiten, bouwman.
R. T. v. Leeuwen, gep. militair.
F. Janssen, timmerman.
A. Sanders,
Wed van Vlaardingen-Sehriek.
J van Vliet, koopman.
J G. Arentz, muziekonderw.
Wed. G. van Dam.
C. de Rooji, onderwijzer.
P. v. Trotsenburg,
L Erberveld.
B. Mullaart, metselaar.
K. Rolleman, arbeider
P. de Jong, smid.
P. K. van der Burg, koetsier
H.W C.Spruit,Adm Milil.llosp.
C. van der Klein, stalhouder.
C. Scheer, bouwman.
A. G. Niermans, azijnmaker.
NAMEN EN BEROEPEN.
W. Kuijs, sigarenmaker.
T. Laurier, fabriekwerker.
W. Sirre, metselaar.
L. Hofstede, visscher.
G. Streng, arbeider.
Wed. Broekhuizen—de Zeeuw.
M. de Lange, arbeider.
A. Hofstede,
H. Jaspers, sigarenmaker.
Wed. den Edel—Tom.
J. Reurings, arbeider.
H. Hofstede, visscher.
K. Schinkel, stoker.
A. van Dam, arbeider.
C. M. Holthuijsen, pakhuiskn.
H. de Bruijn, sjouwerman.
S. Schiebroek,
M. Flux, arbeider.
G. W. Kuijt, bleekersknecht.
C. W. van Reenen, arbeider.
J. de Jong, opperman.
K. Tuinenburg, koekbakker.
J. Breedijk, arbeider.
T. Willemse, spoorwachter.
P. van den Broek, koopman.
A. Rabouw, bakkersknecht
K. Binnendijk, pakhuisknecht.
A. Blommendaal, koopman.
N". 456 tot 548. Karnemelksloot.
T. Boudestein, arbeider.
N. van Eijk,
A. van Hofwegen, tuinman.
A. Vogt, smidsknecht.
L. Brouwer, aannemer.
L. van der Winden, arbeider.
W. Castelein, schippersknecht.
G. Castelein, visscher.
C. van Leeuwen, arbeider.
G. Klopper, olieslager.
Wijk R.
N". 549 tot 647. Fluweelensingel.
NAMEN EN BEROEPEN.
B. Heijl. goud-enzilv.handelaar.
T. van der Bijl, particulier.
550a J. de Jong, reiziger.
551 Wed. v. Vliet—Gestel.
5öla P. J. L. v. Deutekom, kantoorb.
W. K F. de Jong, timmerman.
552a J. Schreuder, pakhuisknecht.
H. van der Linden, kantoorbed.
553a D. Kaptjjn, smid.
C. H. Gabrjj, orgelmaker.
M. L. Cats, koopman.
555a H. J. Steenbei'gen, gymn. onderw.
S. den Hollander, arbeider.
D. Hortensius, werkman.
D. van der Koogh, kuiper.
J. van der Klis, metselaar.
J. Arts, olieslager.
B Vergunst, timmerman.
J. F. Daalmans, bleeker.
Joh. Borst.
P. van der Pol, bleeker.
Wed. J. Mast—Los.
A. Roozeboom, leeraar B H B.
J. J. de Mink, kantoorbediende.
573a P. A. Burghout, aannemer.
Mej H. M. H. Koemans.
J. H.v. d. Voort, leeraarR. H B.
G. J. D. Riesz, majoor inf.
Wed. Ch. Robette—Bruni.
H. Ripping, veearts.
A. van Veen, particulier.
582a T. Kromhout, O. I ambtenaar.
A. J. Schilt, commissionnair.
583a J Jansse, particulier.
Wed. A. Vrülandt—Peletier.
G. Jaspers, bleeker.
H. J. de Vries, bakker.
J. Kolster sigarenmaker.
D. v. Genderen, hoofdag. v. pol.