155
Hoofdkiesdistrict „GOUDA” voor de Tweede Kamer der
Staten-Generaal.
WIJK T
89
88
43
Totaal
Gouda
Boskoop
Moerkapelle
Waddingsveen
Moordrecht
Nieuwerkerk a/d IJsel.
Ouderkerk a/d IJsel
Krimpen a/d IJsel
Krimpen a/d Lek
Gouderak
Lekkerkerk
Getal inwoners
Getal kiezers
Vertegenwoordiger.
Mr. C. J. E. graaf Van Bijlandt, 24 April 1894—1898.
11
12
13
COMMISSARIS DER KONINGIN.
Mr. C. FOCK, tg Resideerende te ’r Gravenhage.
Audiëntie, Zaterdag te 11 uren
In het hotel van het Gouvernement, Korte Voorhout.
45,481
3,°92
N°.
65
66
67
68
70
N°.
27
28
29
31
32
33
35
36
38
39
40
41
42
43
44
46
47
48
49
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
N°.
1
2
3
4
8
9
10
N°.
71
72
73
Gemeenten onder dit district ressorteerende
Kiezers. Bevolking.
20284
3°59
579
45O1
213°
2409
2727
2300
2258
1695
3539
Wük S en T.
NAMEN EN BEBOEPEN.
Joh. Ma. Jansen
G. Jansen, koopman.
P. J. Moons, bouwman.
A. Moons,
Wed. Bijman—van Mastwijk.
115°
377
47
308
142
T56
187
89
123
_295 j
3029 4548i
NAMEN EN BEROEPEN.
J. van Dijk, bouwknecht.
G Hilgers, wisselwachter.
S. D. Boon, stationschef.
13a P. de Ronde, opzichter S. S.
13b W. F. Kohier, restaurateur.
NAMEN EN BEROEPEN.
M. W. Koot,arbeider
A. C. v. d. Weijden, bouwkn.
C. Bredie, werkman.
A. de Weger, machinist.
D. Wilschut, werkman,
W de Haan, houtzager.
N“. 35 tot 44. Weg Zuidplas en
Moordsche Tiendeweg.
C. van Vliet, watermolenaar.
B. Matse, bouwman.
W. Boere, arbeider.
G. Verheul, warmoezier,
R van Weelden, arbeider.
R. Lexmond, bouwman.
J. Lexmond, werkman.
C. Oudijk, bouwman.
G. Verkleij, arbeider.
N°. 45 tot 60. Kanaaldijk en Hooge
Schielandsche Zeedijk.
T. Koster, spoorwachter.
43a C. Verwaal, spoorwerken.
M. Boer, bouwman.
P. Boer.
G. van Schaik, arbeider.
J. Dijksman, stoker.
49a J. T. Martin, machinist.
N°. 1 tot 10. Einde Jaagpad tot
de Spoorbrug.
NAMEN EN BEROEPEN.
J. van Roon, msscher.
J. Matze, arbeider.
A. de Hoog, -
P. Janssen
W. Verleun, veehouder.
J. Kuif, spoorwachter.
T. Zulddam, brugwachter.
N". 11 tot 34. Broekweg en Goudkade.
F. L. de Jong, spoorwegwerker.
J. van Eijk, bouwman.
T. Steenkamer, spoorwerken.
13a C. Hunik, melkboer.
G. van Eijk, bouwman.
M. Hamoen,
M. van Lammeren, arbeider.
A. den Boon, veehouder.
C. Houdjjk, bouwman.
D. van Rhijn,
C. van Rhijn,
M. Alhlas, houtzager.
H. Straver, werkman.
E. van Ewgk, houtzager.
A. den Braber, arbeider.
G H. Straver, schipper.