I EEREDIENST. 103 102 WIJK S. Custos. H. N°. N°. N. Scheltema, Voorzitter. Dr. F. H. G. van Iterson. Dr A. van IJsendijk. J. J. Bertelman. Mr. D. N. Brouwer. 33 45 1 11 Ds. J. W. Berkelbach Ds. A. Wartena, Scriba. Ds. J. W. Margadant, te Oudewater, Quaestor. Ds. L. ten Bosch, Bibliothecaris. Notabelen. Orde van Aftreding. 1897 W. Kromhout Jr. N. van Krimpen. H. Jager, Secret. J. Gonda. A. van Reedt Dortland. 11 39 37 1 tot 10. Goejanverwellendjjk. 38. Voor Willes. 36. Oude Gouwe. 73. Bloemendaalsche weg tot het tolhek. 1895 G. Straver, w. Vrz. C. Hoogenboom. 1895 C. van Eijk. Mr. J. Fortuijn Droogleever,w Vrz. J. A. P. Montijn. D. Hoogendijk. Librye. Libryemeesters. Mr. D. N. Brouwer, Sec.-Pen. Dr. L. A. Kesper, Bibliothec. van des Neder landsche Hervormde Kerk riassikaal Bestuur van Gouda. Ds. A. Wartena. Praeses, Secundus vacant. Ds. J. P. Hattink, Nieuwerkerk a/d IJsel, Secundus vacant. Ds.J. W. Margadant te Oudewater, Scriba en Quaest., Sec. vac. Ds. L. ten Bosch, Assessor, Secundus Ds. Moorrees te Vianen. Ds. P. van Willenswaard te Krimpen a/d IJsel, Secundus Ds. J. W. Berkelbach v. d. Sprenkel. De King Gouda. 1 v. d. Sprenkel, Praetor. Ds. J. E. Steenbakker Morilijon Loijsen Jz. te Schoonhoven, Secundus vacant. Ds. J. G. Bruining te Leerdam, Secundus vacant. A. Uitenbogaard, ouderling te Oudewater, Secundus N. Bree- dijk, ouderl. Waddingsveen. P. W. Kamphuizen, ouderl. Gouda, Secundus H. Kemp, ouderl. Gouda. N. J. H. van Gelderen, ouderl. Schoonhoven, Secundus H. A. Montijn, ouderl. Oudewater. De Xederlandselie Hervormde Gemeente te Gouda. Kerkvoogden. Orde van Aftreding. 1897 W. J. Fortuijn Droogleever, Vr.'z. A. Dortland. WIJK T. A. Kwinkelenberg. tot 10. Einde Jaagpad tot 34. de Spoorbrug, Broek- weg en Goudkade. 44 Weg Zuidplas. 50. HoogeSchiel.Zeedijk. i899 J. M. Noothoven van Goor, Secr. J. Nederhorst. 1899 H. Straver. A. van Veen, Voorz. A. K. v. d. Garden. Dr. A. v. IJsendijk. S. H. van der Kraats. De catalogus is verkrijgbaar aan de Librye. De Libr is geopend des Woensdags van 24 uur. Voor het bezoek op andere dagen melde men zich aan bij den custos. (Zeugstraat no. 6). Stedelijk Museum van Oudheden. N. Scheltema, Voorzitter. Dr. F. H. G. van Iterson, Secr. C. J. C. Prince, Penningm. Het museum is gevestigd in het gebouw Arti-Legi. Dagelijks geopend morgens 10 tot des namiddags 4 ure, tegen 25 cents de persoon. De Catalogus is verkrijgbaar bij den Concierge.

Adresboeken Gouda | 1895 | | pagina 53